Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mell helyreallito muetetnel...

Tenaj kérdése:

Mell helyreallito muetetnel melyik lehetoseg a jobb? Sajatzsirbol vagy szilikonnal helyreallitott mutet a jobb?

Figyelt kérdés

Erdeklodni szeretnek hogy tudna e nekem valaki segiteni. Tavaly agusztusban mellrakot diagnozialtak es levettek a jobb mellemet.Decemberbe fejeztem be a sugarkezelest. Most szeretnem megcsinaltatni a helyrealitto mutetet csak el kell dontenem,hogy hogy szeretnem. Erdeklodni szeretnek,hogy melyik mutetet lenne a jobb ha sajatzsirbol csinaltatom vissza vagy szilikonbol.En kis mellu no vagyok,mennyire tudjak megcsinalni a mellett a eredetihez. Nem e fog latszani a kulombseg? Ha esetleg nem fog tetszeni a muteti eredmeny a (mellem) akkor milyen mutettel tudnanak jobb es szebb mellett elerni. Mi az elonye es a hatranya ha a sajat zsirbol csinaljak es mi a szilikone.

Elore is koszonom a segitseget


2016. máj. 6. 00:20
 1/1 anonim ***** válasza:

amelyiket javasolja a sebészed. Máshonnan jobb ha nincsenek megbolygatva a szövetek "feleslegesen", főleg a hasi területen nem érdemes nyektetni a szöveteket. Nekem szilikon van 4 éve, minden rendben velük.

Konzultációra keress meg több sebészt is. ajánlom a hoxa fórumon a mellplasztika fórumot. Ott beszélgethetsz olyanokkal akiknek már megcsinálták.

Privátban tudok sebészt ajánlani.

2016. máj. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!