Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs görcsre? Apranax...

Menstruációs görcsre? Apranax 550 mg vagy Xilox 50 mg/g por az erősebb?

Figyelt kérdés
Nagyon erős görcsre melyik jobb? Apranax-ot próbáltam, 1-2 alkalommal bevettem az 550 mg-osból, de így is szenvedtem. Kicsit volt jobb csak tőle, ilyenkor van mikor hányok is.. Szóval annyit használt, hogy nem hánytam, de még így is görcsöltem órákig a bevétel után. Van itthon Xilox por is, az erősebb? Most azt fogom következőnek kipróbálni.

2016. máj. 6. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%

sörélesztő szedése egy hónapban egy dobozzal legalább.

mellé omega három zsírsav.

és ha ezeket kúraszerűen szeded elég lesz 1-1 no-spa a görcseidre.

36/l

2016. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
én mindig apranaxot szedek, nekem az hat, anélkül lábra se tudnék állni, én is hánytam mindig.
2016. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Kipróbálom mindenképp.
2016. máj. 6. 20:18
 4/13 A kérdező kommentje:
2. válaszoló. Köszi neked is. Te mennyit szoktál bevenni belőle olyankor? Egytől jobb és azzal elvagy egész nap?
2016. máj. 6. 20:20
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

időnként irtózatosan erős, 3-4 napig tartó hasi görcseim szoktak lenni, kegyetlenül fáj, ilyenkor meg sem tudok mozdulni, sokszor még levegőt venni is fáj

ilyenkor apranaxot és buscopan forte-t veszek be egyszerre, nagyjából fél óra alatt hatnak, és utána már sokkal jobb

továbbá a hasra rakott melegítőpárna, vagy egy forró zuhany is csodákra képes!

nekem ez a három vált be eddig a legjobban

a xilox-ot nem ismerem

2016. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
2-es vagyok. Egyet szoktam bevenni, de mindig akkor, mikor épp csak érzem hogy beindultak a folyamatok. Olyankor teljesen elmulasztja, sőt, egy nappal le is rövidíti. Viszont ha már akkor veszem be, h görcsölök, akkor nem igazán használ.
2016. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Apranax 550mg-ost szoktam használni, időben kell bevenni, nekem 12 óráig hat. Nélküle volt, hogy elájultam, olyan fájdalmam volt. A másikat nem ismerem.
2016. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Persze teljesen érthető a fájdalomcsillapító ilyen helyzetekben (én szerencsésebb vagyok és nekem az Algoflex M is elég) de nagyon hasznos a melegítőpárna, vagy meleg só párnahuzatban valamint a menta vagy kamillatea. És nem okoskodásból, de ha ennyire durva görcseitek vannak, érdemes lenne elmenni orvoshoz. Lehet, csak ilyen a természet, de akár egy betegség jele is lehet.
2016. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
már voltam pár orvosnál, de eddig semmit sem találtak... :( a görcsök viszont továbbra is jelentkeznek, és kezdenek besűrűsödni
2016. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Kipróbáltam, amit már sokaktól hallottam. Mielőtt megjött volna, már 2 nappal előtte vettem be este Apranaxot, de az 550-esnek csak a felét, meg 1 nappal előtte is egy felet, aztán mikor megjött éreztem, hogy kezd picit fájni a hasam, akkor egy egészet és tök jó volt, alig fájt. Máskor ilyenkor enni meg inni sem tudok egész nap és fetrengek. Most szinte semmi bajom nem volt, alig éreztem tompán egy kis has fájást, de az is hamar elmúlt.:):)
2016. máj. 9. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!