Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellbimbom erzekeny es...

A mellbimbom erzekeny es kicsit kemeny par napja. A gyogyszert egy honapja hagytam abba?

Figyelt kérdés

Egy honapja hagytam abba kb a gyogyszert ,mult honapban megjott rendesen de elotte levo honapban alig volt valami es nem a rendes 5napig.

Egy ket honapja kihagytam par szemet es ugy fekudtem le baratommal akkor gondoltam terhessegre.

Nagynak erzem a hasam(neha viszont szep laposnak latom), sehogy se tudok lefogyni onnan , viszont en hamar es nagyon fel tudok puffadni barmitol.

Szoval...mitol lehet ilyen erzekeny a mellbimbom es mit tudok tenni ellene?



2016. máj. 8. 22:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem hogy ugyan igy par napja kremes allagu feher szagtalan folyasom van, nem sok de nem keves
2016. máj. 8. 22:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet, te bolond. Ez nem cukorka, hogy néha így szedem, néha úgy.
2016. máj. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor én abbahagytam a gyógyszert nekem is érzékeny, kemény, néha fájósak voltam a mellbimbóim. És mindez kb. a gyógyszer abbahagyása után 2. héttől jelentkezett, legalább egy hónapig fenn állt. Már két cikluson vagyok túl, rendben megjön és nem fájnak a mellbimbóim. Hormonális változás lehet az oka, gondolom.

Ennek ellenére az elsőnek igaza van, a gyógyszert rendesen kell szedni. Előfordul, hogy csúszik 1-1 szem, de azért nem "pár szem". Véleményem szerint, ha előtte rendesen szedted, pótoltad, nem kell félned a terhességtől, volt védettséged, de ezt laikusként állítom.

2016. máj. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!