Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vélemények az Andi betétekről?

Vélemények az Andi betétekről?

Figyelt kérdés
Otthon szeretném kiegészítésnek használni, mivel jóval olcsóbb a Libressnél, ezért ha nem muszáj akkor otthon inkább Andira váltanék. Van valakinek pozitív illetve negatív tapasztalata az Andi egészségügyi betétekkel kapcsolatban?

2016. máj. 10. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
én nemrég 200 forintért vettem az Auchanban 10 db-os "éjszakait" (ez nem volt konkrétan ráírva, csak h extra). Mikor kicsomagoltam, akkor láttam, hogy az egyik-másik vastagabb mint a többi. De nem sajnálom, itthonra tökéletes, amúgy pedig úgyis tampont hordok. Illetve még a csomagolása is különbözik, pl. a csomagban az egyiken volt az a pici "ragasztó", ami az Always betéteken is van, tudod, mikor becsomagolod a használtat, és a végén össze tudod ragasztani a végét a csomagolásnak (remélem érthető :D ), a másikon pedig nincs, csak az oldala perforált. Abban nem tudok segíteni, hogy a nedvszívó képessége milyen, mert még nem használtam. De sztem 200 forintot megér. 20L
2016. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is ott terveztem venni és mivel ott dolgozom tapasztalatból látom, hogy más más az összetétele és más oldalakon is láttam, hogy a Rosmann vagy DM betétjének mása volt benne. Lehet, hogy zsákbamacska..:D
2016. máj. 12. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Régi poszt..de hátha Valaki épp rákeres.. én használom,mert olcsó- de soha...soha nem vettem még 2 egyforma csomagot! Szerintem ez a gyártásközi- és csomagolási átállásakor keletkezett keveredès-amit nemes egyszerűséggel eladnak noname márkaként. Amúgy ár- érték arányban jó- főleg az éjszakai jobb minőségű.
2018. márc. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

10 db szárnyas ultra vékony egészségügyi betét kerül 150 Ft-ba. Nem véletlenül ilyen olcsó. A 10 darabból 5 szárny nélküli extra vastag borzalom, a maradék 5 pedig további két különböző fajta szárnyas betétet tartalmaz.

Egyáltalán nem érdekli őket, hogy mit írnak a zacskóra, ami a kezük ügyébe kerül abból beletesznek a csomagolásba néhány darabot.

Senkinek nem ajánlom, egy "ki tudja mit kapsz" gatyi átverés.

2018. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!