Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon használat elott jo a...

Tampon használat elott jo a kéz fertőtlenítő is, igaz?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy előtte-utana kezet kell mosni, de teljesen mindegy, hogy kezet mosok, vagy kezfertotonitot használok előtte, igaz?


Azert gondoltam erre, mert a suliban kissé problémás a kézmosás utan elzárni a csapot+ a WC papíron is lehetnek bacik es meg ott a kilincs 😃😁


Es ezert gondoltam a kezfertotoenitore.

Bocsi, ha hülye kerdes, de legyszi normalis válaszokat adjatok :)


Van összefüggés?

Vagy hulyeseg?

" első két nap bírja ki a betétet hogy ne fájjon annyira a hasa"


Es ezt mire érthette a válaszoló?

"Aztán 2-3 hónap után mehet végig a tampon"


(Ez egy masik kérdésre adott valasz 1-1 része)



2016. máj. 11. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, jó!
2016. máj. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én csakis kézmosással csinálnám, inkább vinnék magammal mini tusfürdőt az iskolába, de nekem csak az a kéz tiszta, amit megmostak. A másik, amit írtál, egyáltalán nem fáj mindenkinek a hasa, de ha igen, akkor biztosan nem a tampontól, ha rosszul teszed fel, akkor esetleg fájhat tőle a hasad alatt, egyéb esetekben a tampon semmilyen fájdalmat nem okoz.
2016. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, jó, főleg hogy összefogdos még az ember egy csomó mindent miután kezet mos. Én nyilvános helyen használom. Gond nem volt még.


Nincs összefüggés,bármikor lehet tampont használni, akár az egész vérzés alatt (én csak azt használok évek óta mert sportolok és a betét kényelmetlen, forgolódós is vagyok ráadásul...) az elejétől. Max az idő mire megszokja az ember a használatát.

A tampontól nem fáj jobban a hasa a nőknek, esetleg ha rosszul teszi fel, de az is elmúlik mert pillanatnyi lehet.

2016. máj. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2. Nem az a problema, hogy nincs szappan, hanem az, hogy mire a kezmosotol elerek a wc-ig, addig nagyon sokmindent osszefogdosok, meg akkor is, ha figyelek, hogy minnel kevesebb dolgot fogjak meg :D

Itthon azert egyszerűbb :D


Koszi a választ mindenkinek :)

2016. máj. 11. 16:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ezek miatt szoktam rá a Tampaxra (youtubon is van róla infó és még a Rossmannban is kapható). Én is mindig kezet mosok előtte és utána is, de Tampax felhelyezése közben egyáltalán nem ér hozzá a kezed a nemi szervhez, se belül, se kívül. Sokkal higiénikusabb, mint a tampon és könnyebb is felhelyezni, mint a tampont.
2016. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen,jó
2016. máj. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha megmosod a kezed előtte, akkor ha utána még ráküldöd a kézfertőtlenítőt az jó. De mindent, amit addig összeszedtél nem hinném, hogy teljesen lehoz.


A tampontól van, akinek fáj a hasa, jobban, mint amúgy. De ki kell próbálni, mindenkinél más.

2016. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En kézmosás után mindig fogok egy szépít es azzal fogok meg mindent :)
2016. máj. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az még nem jutott eszedbe hogy megmosod a kezed utána még használod a kézfertőtlenitőt is, tehát mindkettőt?
2016. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

csak hiába mosom meg a kezemet, ha utána megfogom a kilincset, wc papirt, stb...


és a suliban a wc és a kézmosórész külön van

2016. jún. 12. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!