Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedves fórumozók! 15 hetes...

Kedves fórumozók! 15 hetes terhes vagyok és pajzsmirigy túlműködéssel diagnosztizáltak és elkezdtem fogyni Valaki volt ilyen szituációba?

Figyelt kérdés
A főorvos asszony semmilyen gyógyszert nem írt fel kicsit aggódom mert a hajam hullik a szapora szív verés ki bírhatatlan és azt hallottam hogy a pici intelligencia szintje nagyon alacsony lesz. Azt mondta a főorvos hogy a hcg hormon okozza ezt nálam de én akkor is félek mert az előző terhességemnél nem volt ilyen problémám

2016. máj. 17. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Endokrinológus!! Mielőbb, terheseket amúgy is gyorsan fogadják. Ideggondokat is okozhat a babának neked pedig fogyást, szívritmuszavart stb. nem játék!
2016. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez az hogy voltam Endokrinológusnál aki ráadásul főorvos volt és közölte nem kell gyógyszer. Szapora szív verés már van és jönnek a tünetek elég szépen. Magán endokrinológust keresek inkább
2016. máj. 18. 06:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Azonnal keress másik orvost.
2016. máj. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetesen másikhoz gondoltam, a jó endokrinológus fehér holló amúgy, tehát ez azon kívül hogy felháborító, hanem sajnos gyakori is, olyanhoz kell menni aki foglalkozik is veled.
2016. máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ez a bajom, én propicyl tablettát szedtem, amit lehet terhesség alatt is, mert nem jut át a baba szervezetébe. A kisfiam makk egészséges lett! Mindenképp keress másik endokrinológust is. Egyébként ne aggódj, mert sokaknak kialakul ez az első trimeszterben, a baba csinálja, de szerintem is rendbe kell tenni. A pajzsmirigy túlműködés normál esetben a terhesség közepe-vége fele elmúlik magától, annak is, aki már régóta küzd a betegséggel. Nálam is így történt. Miután szültél visszatérhet majd.
2016. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!