Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez ciszta? Tundá esetleg...

Ez ciszta? Tundá esetleg valaki, hogy mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Már 2 hónappal ezelőtt volt egy húgyuti fertőzésem elment vele orvoshoz és kikezeltek. Múlt hónapja újra voltam akkor azt mondták valószínűleg petefészek gyulladás, kaptam is rá kúpot. Most viszont megint menstruáció előtt, mint eddig alhasi fájdalmaim vannak, két oldalt néha-néha beszúr a petefészkem körül, és 5 napja véreset pusiltem(ilyen volt a húgyúti fertőzésnél is) de másnapra elmúlt,a fájdalom meg maradt és a szúró érzés is. A menstruációm 4 napja késik. Van aki azt mondta cisztám van. De van aki a terhességre gyanakszik. Esetleg valakinek nem volt ehhez hasonló. És legalább tudnék valami táp pontot. holnap reggel csinálok egy terhességi tesztet is. És 2-3 napja érzem, hogy viszkedek alul, erre vettem Canestem Kombit. Valaki tudná mi bajom

2016. máj. 18. 17:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!