Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Piros pöttyök a szeméremajkamon!?

Piros pöttyök a szeméremajkamon!?

Figyelt kérdés

Most vettem észre hogy poros pöttyök vannak a szemérem ajkamon, és ha a bugyim hozzáér akkor fájnak. És néha egy nagyon picit viszket is.

Ez mi lehet? Lehet hogy csak kidörzsölte a bugyim? Vagy valami komolyabb is lehet?


Tudom hogy így nem lehet megállapítani, de hátha valakivel volt már ilyen


Valamit kenjek rá?



2016. máj. 19. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Első tippre nemi herpeszre gondolnék, de bármi más is lehet.

Ezzel irány az orvos, ezt magadnak te ki nem kezeled!!!

2016. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Banyek, ha herpesz, akkor pár nap, és iszonyúan fog fájni, még pisilni sem fogsz bírni rendesen. Irány a doki, ír rá valamit.
2016. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Most néztem meg hogy az mi

..és nem is hasonlít rá. Olyan mint amikor borotválás után kicsi pöttyök lesznek a bőrömön.

2016. máj. 19. 20:35
 4/11 anonim ***** válasza:

Ilyen sűrűn van nemi herpeszed, hogy tudod hogy néz ki???

Amúgy meg lehet ezer másik dolog. Gondolom nincsen orvosi diplomád, azon belül is nőgyógyászati vagy bőrgyógyászati, innentől fogva ha jót akarsz magadnak, akkor sürgősen olyanhoz fordulsz, aki ért is hozzá!!!

2016. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

És a herpesz nemi úton terjed.. Nem?

És én.még szűz vagyok

2016. máj. 19. 20:37
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor ha nem nemi herpesz, akkor meg lehet simán valamilyen más, vírusos fertőzés is. Meg írtam már, ezer másik dolog.

De ha nem fogadod el mások tanácsát, hogy fordulj vele orvoshoz, akkor meg minek kérdezel? Akkor ülj otthon és várd ki, hátha lesz még rosszabb is...

2016. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mert ilyenkor már nincs rendelés.. De amint.anyukám hazaér, szólok neki
2016. máj. 19. 20:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem is ma kell menni. Elmehetsz holnap is, csak mindenképpen lásson orvos és még lehetőleg a jövő hét előtt.
2016. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy a bugyi vonalon vannak ilyen piros pöttyök
2016. máj. 19. 21:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt simán kidörzsölte a bugyi, esetleg allergia valami mosószerre, próbálj pamut bugyit viselni.
2016. máj. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!