Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat/ég a puncim? A...

Mitől fájhat/ég a puncim? A többi lent.

Figyelt kérdés

Semmi bajom nem volt,de aztán kimentem pisilni es utána elkezdett fájni. Belül ég nagyon.

Mit kellene tennem?? Vagy ez felfázás is lehet vagy elkaptam valami gombát? Nem akarok nagyon orvoshoz menni 16 eléves lány vagyok. Canestent kellene rá vagy mi??

Kérlek segítsetek!!



2016. máj. 19. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor fáj, ha pisilsz? Az is lehet, hogy húgyúti fertőzés.
2016. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,es utána is nagyon csíp es eget.
2016. máj. 19. 21:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne próbáld kikísérletezni, hogy mi bajod, mert a végén félrekezeled magadat. Menj orvoshoz, legalább hamarabb hozzászoksz. Én először 14 évesen voltam nőgyógyászaton, most így 19 éves fejjel szinte szeretek menni. Számomra semmi kétségbeesést nem okoz a tudat, hogy mennem kell.

A húgycsöved fáj vagy a hüvelyed?

2016. máj. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor a húgycső. Azzal nem nőgyógyász foglalkozik.
2016. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a hugycsövem.
2016. máj. 19. 22:00
 6/11 A kérdező kommentje:
Sűrű fehéres váladék is jön
2016. máj. 19. 22:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj vele holnap orvoshoz.
2016. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Menj urulógushoz!!

Én már későn tettem meg. Nekem is ez (volt) a bajom, olyan is volt, hogy fetrengtem és sírtam a fájdalomtól. Azt kívántam legyen már vége, egy idő után elmentem dokihoz, de még mindig rossz, pedig már a 7. doboz gyógyszeren vagyok túl. Megröntgeneztek, semmit nem találtak, jövő héten megyek UH-ra. 16/L

2016. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne vegyél rá egyből Canestent!Többet árthat,mint használ.Szerintem nem gombás fertőzésed van.Az nem így jönne ki.Nyugi :)

A patikában lehet kapni tőzegáfonya tablettát (Az nagyon jó a hugyúti fertőzésekre.Én is kipróbáltam,használt.)

Cickafarkos ülőfürdőt is készíthetsz,az is jó!

Az alhasad tartsd melegen!


Vagy ha ezekben nem bíznál,menj el először a háziorvosodhoz,biztosan felír majd valamit,vagy majd max. Tovább küld az urológushoz.

2016. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de reggelre teljesen elmúlt. Semmi bajom nincs már. Mintha nem is lett volna.

De köszönöm még egyszer a válaszokat.

2016. máj. 20. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!