Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős menstruációs vérzés,...

Erős menstruációs vérzés, darabos, és nagy görcsökkel, utalhat problémára?

Figyelt kérdés

Párommal 3 hónapja próbálkozunk a babán.E vitamint szedek mert sok jót hallottam róla.Napra pontosan megjött tegnap mégis lenne kérdésem hogy normális jelenség e,hogy a mostani mensim ennyire görcsöl ilyen darabos ès sok. Óránként cserélek.

Ez utalhat valami problémára? Hormon vagy nem jó esetleg az E vitamin?

Vagy egyszerűen ez a hónap ilyen?


2016. máj. 22. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet simán, hogy ez a hónap ilyen, nekem is elő szokott fordulni, hogy néha erősebb a mensim és erősebben görcsölök is. Ha esetleg a továbbiakban is ennyire erős, akkor viszont érdemes elmenni dokihoz, hátha a hormonokkal van valami gond.
2016. máj. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Inkább folsavat kellene szedni ha babát szeretnél.

A menstruáció meg ki tudja miért ilyen erős, nekem is előfordult párszor ilyen. Ha komolyabb fájdalmaid vannak, akkor érdemes megnézetni orvossal, főleg ha rendszeres.

2016. máj. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!