Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lehet abortusz után még...

Miért lehet abortusz után még mindig kemény az alhasam?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt volt abortuszom, pár órával utána haza is mehettem, az orvos azt mondta, minden a legnagyobb rendben ment, azóta hogy elhagytam a kórházi ágyat, nem is véreztem.

A műtét napján még a délután elmentem pár óra otthoni pihenés után találkozni egy barátommal, szükségem volt a társaságára és nem is gondoltam hogy egy kis lassú, óvatos séta megterhelő lenne, de már hazafelé alig bírtam menni, otthon pedig éreztem hogy duzzadt az alhasam, ugyanúgy mint a műtét előtt. Nem vérzem, nem fáj, miután haza értem rá pár órával megnyugodott minden odalent is. Szerintetek miért duzzadt az alhasam még mindig, pár nappal az abortusz után? Másoknak mik a tapasztalatai?


Köszi minden értékelhető választ!



2016. máj. 22. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
18%
lelkiismeret furdalás miatt?
2016. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!