Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A citrom tolja vagy "húzza" a...

A citrom tolja vagy "húzza" a menstruációt? Mivel lehet késleltetni? (nem gyógyszerrel)

Figyelt kérdés

Valahol ezt hallom, valahol azt.


10. körül szokott megjönni és jövő hónapban megyünk a Balatonra. (13-17)


Tavaly is pont akkor jött meg, mindenki a jó meleg vízben úszkált, én meg csak napozgattam a parton :c (imádok úszni)



Szeretném előrehúzni pár nappal, (ha lehet akkor hónap legelején jöjjön) hogy tudjak én is fürödni :)


2016. máj. 23. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
A citrom nem csinál semmit a menstruációval - akinek "eredményes" volt, az véletlen volt.
2016. máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor... akkor elhiszem hogy húzza, és akkor talán fejben eldől :D


Köszi a választ

2016. máj. 23. 21:49
 3/9 anonim válasza:
49%

Én miután elmúlt a menzeszem ittam naponta-kétnaponta 1-2 limonádét, meg sok citromtartalú italt, és nekem 1 héttel eltolta a menzeszem, de olyan is volt, hogy kettővel. Nálam bevált. :)


Egy volt osztálytársam pedig sok fahéjat evett meg ami eltolta neki. Azt sose próbáltam, mert nem szeretem a fahéjat.


De ha szedsz esetleg fogamzásgátlót akkor ne tarts szünetet, hanem szedd tovább a tabit még egy hónapig.

2016. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
59%
Ezzel nem jó játszani amúgy, de miért nem olyan dátumot választottatok amikor te épp nem menstruálsz?
2016. máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

osztálykirándulás. ha én nem, akkor valaki más biztosan :D


Nem tudtok megoldást arra, hogy korábban jöjjön meg? Balaton után rögtön utazok Erdélybe (12 órás buszút) nincs kedvem menet közben meghalni :D (göööörcs)

2016. máj. 23. 22:03
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Ez így nem szokott beválni, mert a hormonrendszerre nincs hatása, van akinek igen, de általában pszichés hisz irányítható lényegében lásd stresszelés. Dokitól lehet kérni injekciót ami eltolja.

Amúgy tampon és fürödhetsz, az útra tampom+betét, a görcsökre pedig algo flex M vagy valami erősebb.

2016. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Késleltetni: talán lehet egy kicsit, nagy mennyiségű petrezselyemmel (most pont van friss, fiatal).


Előrébb hozni: esetleg erdei málnalevél teával.

2016. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Egyáltalán nem válik be nagy hülyeség .. Bocsánat

De van akinek a gyógyszer sem válik be ( naszut miatt kérte unoka ígérem az orvost h csúszássa el neki , kapott gyógyszert es csak 2 napot csúszott az egy hét helyett )

Van sok olyan történet meg egy két eset amit orvosom mesélt ,hogy bevették nem egyszer nem kétszer ezt a gyógyszert esti néznem menstrualtak vagy két hétig volt meg stb..rosszabb mint az esemény utáni

Ki fogod bírni szar lesz deinkabbbird ki :)

2016. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem kb 4 nappal eltolja.
2016. máj. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!