Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha nem jön meg a...

Mit tegyek ha nem jön meg a menstruációm? (Több lent)

Figyelt kérdés
Először 13 évesen jött meg mindig rendszere volt egy évig. Elkezdtem egészségesen élni és sportolni fogytam is persze de hangsúlyozom nem diétáztam csak nem ettem édességet és az effele dolgokat. Már ez a 6. alkalom hogy kimarad az orvos aztmondta hogy majd megjön. De azért ez engem eléggé aggaszt hogy csak nem akar megjönni. Valaki tud tanácsot adni?

2016. máj. 24. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mégiscsak túltoltad az egészséges étkezést kicsit. Ha a doki azt mondta, hogy oké, akkor nem kell aggódnod. Innen nehéz lesz nekünk kitalálni, hogy mikor fog neked megjönni legközelebb.
2016. máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez a második hónap, hogy nem jön meg, lehet, hogy azért van mert fogyóztam (kevesebbett eszem, kerülöm a cukrot/fehérlisztet) Szóval lehet összefüggésben a kajálásoddal. Fontos, hogy eleget egyél és változatosan . Cukrot nem kell, azzal nincs összefüggésben a menzesz. Illetve nem tudom hány éves vagy, ha tini és nem élsz még szexuális életet, akkor nem kell aggódni, az orvos sem mondott semmi különöset. Egyél egészségesen, majd megjön!
2016. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fiatalon még nem ciki, ha fél évig nincs mensid, nekem kettő évig volt szünet, gimi első két évében. Szóval nyugi, még nincs semmi probléma.
2016. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!