Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki gyogyult e már ki...

Valaki gyogyult e már ki condylomából ( HPV szemölcs)?

Figyelt kérdés
HPV 6 - ot diagbosztizáltak nálam nem kevesebb mint 5 éve, számtalanszor voltam kezeltetni hasznaltam krémeket stb. azota is megvannak? Mostmár ez igy fog maradni hátra levő életemben?

2016. máj. 24. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Isoprinosine-t nem kaptál?
2016. máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tobb dobozzal is elfogyasztottam, Warticon is vagy 4-5szor hasznaltam. condyline-t is vagy 3 szor. Aldara-t is egyszer. kenegettem mindenféle krémmekkel de semmi mindig vissza jöttek. Amiket fagyasztassal leszedtek csak mashol...
2016. máj. 24. 14:02
 3/6 anonim ***** válasza:
A kórház bőrgyógyászatán adtak valami barna folyadékból egy pici üvegcsében, és megmutatták, hogyan kell fültisztító vattapamaccsal beecsetelnem a condylomát, vigyázva, hogy máshová ne kerüljön, és két hét alatt eltüntette valamennyit.
2016. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bőrgyogyász tobszor is megcsinálta kisebb szemolcsok eseten ilyen kis hurkapalcaszerü dolgon volt az anyag ami kissé égető volt. De aztan mindig visszatért csak máshol...
2016. máj. 24. 14:46
 5/6 anonim válasza:
Hol kaptál isoprinosine-t?
2016. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia.condyloma szemölcseim voltak több hónapja. ecseteltem,(ami felmárt)kentem,2 hetente fagyasztásra járok. azt mondtam vége ez nem lehet igaz.. majd ráakadtam 1 hete hogy az ezüstkolloid is hatásos lehet rá. vesztenivaló nélkül mondom kiprobálom.és most 1 hét után eltüntek. kivülröl fujom kolloiddal, és napi szinten iszom.probáld meg,már idöpontot kértem lézeres eltávolitásra,ami jöv héten lenne,de igy nem kell szerencsére.és az agyadba is állitsd át,hogy meg kell gyógyolni,nem győzhet le..remélem segitetettem, és sikerül megszabadulni töle.
2016. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!