Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vérezhet a hüvelyem?...

Mitől vérezhet a hüvelyem? Baj van? (Tobbi lent, nagyon surgos)

Figyelt kérdés

Este szex utan barnas folyasom volt azutan meg is jot.

Ma reggelre semmi, reggel egy kis barnas folyas , egy picike..

Normalis ha mensi elso napjatol 18nap mulva ilyen jelentkezik?

2hete hasznaltam canesten kombi unot, befolyasolhatja?


2016. máj. 29. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Na neee..Nekem is ugyan ez van! Canesten kombit 1 hete alkalmaztam,a menstruációmnak bőven 2 hét múlva lenne esedékes megjönnie.Én is elkezdtem vérezgetni 3 napja.Fogalmam sincs mitől lehet... de szerintem sanszos,hogy a gyógyszer miatt lehet..
2016. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem ejszaka volt egy kis verzesem, de mara mar semmi sincs :/

Akkor valoszinu hogy s gyogyszertol..

De ra ket hetre..hat nem tudom

2016. máj. 29. 12:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet középidős vérzés is. Én nem gondolnám,hogy a gyógyszertől van. Ha nem múlik el a vérezgetés,vagy máskor is előjön,hasznos lehet elmenni nőgyógyászhoz,még hormon probléma is okozhat ilyet.
2016. máj. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kozepidos?? Hisz csak 18eves vagyok :o

Nogyogyaszhoz mindenfelekepp elmegyek, es ha pont akkor fogok verezni, akkor nem fog tudni megvizsgalni?

2016. máj. 29. 18:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Félidős,ovuláció miatt,úgy értettem:-)
2016. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát,ha annyira nagyon vérzel,akkor lehet nem vizsgál meg. Ha csak pecsételgetsz,szerintem megnéz. De fiatal korban lehet zavar a menzeszben,minden baj nélkül is. Ha már máskor is előfordult,hogy rosszkor jött meg,akkor érdemes lehet orvoshoz menni. Mondjuk ha most van ilyen először,ártani akkor sem árt,ha elmész orvoshoz. Ha nem is vizsgál meg,akkor is biztos tud valamit mondani rá.
2016. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Most van ilyen eloszor...

Semmi komolyabb veszely nem fenyeget? (Rak ,cisztak stb)

Egy sima hornon problema ez?

2016. máj. 30. 07:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha most van először ilyen,remélhetőleg semmi baj nincs. Ha máskor is lesz ilyen,akkor azért menj dokihoz.
2016. máj. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!