Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki próbálta már a lézeres...

Aki próbálta már a lézeres szőrtelenítést írja le légyszi hogy Mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Tényleg véglegesen eltűnnek a szőrszálak? Olvastam sok helyen hogy visszanőhetnek...:S
2010. ápr. 11. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 6 éve csinálom, különböző testrészenként. Attól függ, milyen bőrű vagy, milyen színűek a szőrszálaid. Azok tűnnek el leghamarabb, amelyek a legeslegsötétebbek és legvastagabbak. Pl nekem ilyen volt a lábszáram. Azt szerintem soha többet nem kell "bántani". Nagyjából 20-20 szál nő rá vissza, de nagyon vékonyak. Azért tudom, hogy ennyi, mert csipesszel szedem ki 3 havonta azt a 20-at, annyira kevés. ILyen még a bikinivonalam is. Azt még azért kell kezelni, de bármelyik testrészemen nagyon kevésszer használok borotvát, mert alig nő vissza bármi is, ami igen, az meg nagyon gyenge. Tavaly egy év alatt 1 csomag borotvát használtam el.

CSak először fájt, az első kezelés.

Ja és a villanófényes dolog marhaság, rendes lézer kell, nem véletlenül drágább, de az a hatásos.

Mire vagy még kíváncsi?:) (szakértő lettem az évek során)

2010. ápr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző vagy, még annyi, hogy szerintem igen, el fog tűnni, nekem azért ilyen sok év, mert több testrészt csináltattam, és hát nem vagyok milliomos, hogy mindent egyszerre tudtam volna.

Mégegy előny: nekem nagyon sebesedett a bőröm a borotvától, és visszanőtt a szőr a gyantától, és az begyulladt, nagyon fájt. Hát ilyen nincs. Kifejezetten bársonyos lett a bőröm tőle.

2010. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, a lézeres szőrtelenítés úgy néz ki, hogy egyszer elmész, aztán kábé 3 hét múlva, aztán 4 hét múlva. Egy darabig jársz négyhetente, majd csak félévente, aztán évente kell csak menni. Akkor vagy a legszerencsésebb, ha aztán már csak kétévente jársz.

Azt felejtsd el, hogy ténylegesen örökre kiírtódik, mivel a szőrtüszők az egészséges bőrsejtekben gyökereznek. Azok táplálják és ameddig élsz, ameddig a bőrsejtjeid is mutatnak életjeleket, addig a szőröd is fog nőni. Csak ezzel a módszerrel lelassul az újraéledésük...


Sötét szőr, világos bőr a legjobb kombináció. Ha szőke a szőröd, sőt fehér, akkor kell a leggyakrabban járni és akkor fog a legjobban fájni, de túlélhető. Sötét szőr és sötét bőr sem szerencsés kombináció.

2010. ápr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!:)
2010. ápr. 11. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!