Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betadine huvelykupot hasznalha...

Betadine huvelykupot hasznalhatom e ujra? Mas is "felulfertozodott" tole utana?

Figyelt kérdés

A tajekoztato csak azt irja, hogy nem szabad gyakran, de arra nem ter ki, hogyha pl. februarban elhasznaltam 14 darabot (ha jol ertelmezem ez 2 kuranak felel meg, 1 doboz, de 7 darabos az alapkura) akkor hasznalhatnam e most ismet? A krom miatt kerdem...


Nogyogyasznal nem reg voltam, kaptam antibiotikumot,de hiaba szedtem probiotikumot ismet gombas lettem. Folyamat ez van. Hasznaljak inkabb canestent? Betadine van itthon, de annal meg megfigyeltem, hogy mintha utana ismet felulfertozodtem volna. Masnal isv olt ilyen?


2016. máj. 31. 17:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Jodot akartam irni, nem tudom miert lett belole krom. :D
2016. máj. 31. 17:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem sem segített. Menj vissza az orvoshoz, es mondd el neki a problémát. Sok sikert! Tudom, milyen rossz, 9 hónapja benne vagyok...
2016. máj. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De neked rosszabb lett utana tole? Nem megyek vissza, mert max ir valamit, ami hasznal 1 honapig es szevasz, 1 hete voltam nala. Erre most megint felirna egy uj antibiotikumot,most fogyott el a regi.
2016. máj. 31. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Rosszabb lett. De nem amiatt szerintem. Csak ép nem használt, es jobban elszaporodott. Pedig próbálkozni kell sajnos, magától nem gyógyul meg. Én már rengeteg mindennel próbálkoztam, semmi nem jött be. De nem adom fel. Esetleg nemibeteg gondozó?
2016. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gombara antibiotikum???? Inkább masik dokihoz kéne menni.
2016. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kenetet vett? Vagy hasrautesszerűen adott valamit? Miért antibiotikumot adott gomnara? Menj el másik orvoshoz, ha szerinted ő nem tud segíteni.
2016. jún. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!