Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhe felfázásra vény nélküli...

Enyhe felfázásra vény nélküli készítmény?

Figyelt kérdés

Rendszeres felfázó vagyok, házidoki többször kezelt antibiotikummal ,egyetlen eredménye egy rakás brutális mellékhatás és a felfázás visszatérése 2-3 hónap múlva ezért otthon kezelgetem általában (enyhébbek, semmi véres pisi meg hasonlók) vízhajtó teákkal, nemrég elmentem egy urológushoz hogy azért mégis már nem buli ez a rendszeres felfázás, azt mondta a legközelebbi első napján (mindenképp elsőn) jöjjek vissza reggel.

Na, a következő első napja PONT a 3 napos vizsgám első napjára esett úgyhogy esélyem sincs eljutni dokihoz ha csak nincs kedvem évet ismételni. Múlik lassan, de délutánra kicsit mindig visszajön, vizsgák után egész nap rá fogok érni kúrálgatni, de kéne valami a tea mellé segítségnek, hallottam a Walurinal és Urogin nevű gyógyzserekről, ezek pl jók?


2016. máj. 31. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:
2016. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!