Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 évvrl ezelőtti méhen kívüli...

3 évvrl ezelőtti méhen kívüli terhességből eltesznek szövetmintát?

Figyelt kérdés
Az akkor helyzetemre tekintettel, nem tettem feljelentést, ( erőszakról van szó), de sajnos mivel családon belül történt, és féltem, de most újra aktuális, és szeretnék bizonyítékot, így van erre esélyem? Hogy sajnos méhen kívüli terhesség volt, a magzatot és petefészkem jobb oldalát eltávolították, de a rokon újra erőszakoskodik, és mint bizonyíték ez vajon felhasználhatom, egyén feljelentés tekintetében?

#terhesség #nemi erőszak #méhen kívüli terhesség #elvetélt magzat #vérferzőzés
2016. jún. 1. 15:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Segítséget kérek szépen!!!!!
2016. jún. 1. 15:33
 2/8 anonim ***** válasza:
a mintákra nem tudom milyen szabályok vonatkoznak. a lelet róla tuti meg van. fel kell hívni az intézményt ahol csinálták és ott tudnak biztosat mondani.
2016. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egy fővárosi kórházban csinálták a műtétet, az utolsó pillanatban vették észre a veszélyt. De mivel én félelmemben semmi feljelentést, és erőszakot nem tettem , vajon eltesznek mintát?

Kicsit félek érdeklődni is a kórháznál, mert nehogy hülyének nézzenek engem

2016. jún. 1. 15:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg telefonon az intezmenyt, ugyis csak ok tudnak biztosat. De egyebkent te meg 3 ev elteltevel is elerheto kozeleben vagy a rokonnak?... Miert???!!!
2016. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen. a lelet és ambuláns lap megvan. Persze. De az nem tarlatalmas DNS-t. :(
2016. jún. 1. 15:51
 6/8 A kérdező kommentje:
Telefonon nem adnak információt, állítólag ez a hatályos egészségügyi törvény. Hivatalosan dokumentumot meg akkor adnak ki még nekem a tulajdonosnak, illetve érintettnek is, ha megvan a hatósági kérelem. Elég visszás így, azért kérdem, mit tehetek??? Bajban vagyok...
2016. jún. 1. 15:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Menj a rendőrségre. Ott majd elmondják mi a teendő.


A bizonyítékok gyűjtése a nyomozati szerv feladata, nem az áldozaté.

2016. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most hívtam az Áldozat segítő vonalat, ahol szakszerű válaszokat kaptam, de csak a jogi vonatkozásban, hogy igenis feljelentést kell tennem. De 3 év után vajon egy kórház őriz szövetmintát? Mert az akkori terror és félelem miatt nem mertem feljentést tenni, de a a családomban újra itt van az az személy, és bár 2 személy tud róla, egyik édesanyám, másik már beteg nagymamám, de valahogy félek, hogy így sem fogok igazolni az igazam. :( :(
2016. jún. 1. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!