Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A baratnomnek huvelygyulladasa...

A baratnomnek huvelygyulladasa van. Elment nogyogyaszhoz felirtak neki huvelytablettat es most azt szedi. Az a kerdesem lenne h ilyenkor mennyi ideig nem lehet szeretkezni? Es a gyogyulasig lehet petting?

Figyelt kérdés

2016. jún. 1. 23:45
 1/4 anonim válasza:
38%

Addig nem lehet szex amig a nogyogyaaz gyogyultnak nem nyilvanitja.

Es petting se. Meg a csiklojahoz se erhetsz hozza mert az orgazmuskor osszehuzodo gyuladt huvely kesobb regeneralodik.


O persze ettol meg cirogathat teged.

2016. jún. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt nem irtam bele hogy a baratommal voltunk ovszer nelkul egyutt mielott kiiderult volna hogy nekem ez a bajom.. Igy is en pettingelhetek neki?! Ilyen egy beszedeses gyogyszer szedett be amikor en.
2016. jún. 2. 00:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor kinek is van mije, és ki kivel van ???

Mi a fene az a beszedéses gyógyszer és ugyan mire szedte a barátod ? Na mindegy , téged se az eszedért szeretnek .


Egyszerü : A lány leszophatja a fiut , A fiu nem nyulhat a lány puncijához amig a nögyógyász mást nem mond.

A hüvelytablettát lehetöleg ne szedje a lány hanem dugja fel magának

2016. jún. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A HÜVELY! tablettát nem szedik hanem felteszik / fel helyezik a HUVELYBE

addig tolja amíg a mutató ujja bemegy

Es ne szeretkezzetek utolsó után meg 72 órát nekem 48 át mondtak de ki vártam mert egyszer szívtam meg h második nap mar együtt voltunk mert 4 órán át magzat pózban üvöltöztem úgy Mardosott a gyógyszer maradéka

Kórházba kerültem es kimosták intim oblogetovel

2016. jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!