Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lanyok! Azt hiszem huvelygomba...

Lanyok! Azt hiszem huvelygombam van es nem hatnak a gyogyszerek Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Par napja ugy keltem fel, hogy ego, csipo erzest ereztem a huvelyemnel. Nem foglallkoztam vele, azt hittem elmulik. Mivel nem mult el nem mertem rogton gombaolohoz nyulni, es az IDELYN nevu kupot tettem fel 2 napon keresztul, ekkor mar csak viszketett nagyon. Kozben voltam egyutt a baratommal akinek hamlani es viszketni kezdett a nemi szerve, igy biztosak lettunk benne, hogy gomba. Mar aznap felhelyeztem a Canesten Combi Uno nevu huvelytablettat es naponta 2-szer kenem kulsoleg canestennel, valamint a baratom is keni. Miutan feltettem ezt a huvelytablettat, masnapra elmult a viszketes, azonban megjelent egy feher aludttej allagu folyas. Azt remeltem ez mar a gyogyulas jele lehet, de masnap ismet megjelent az ego erzes.

Vilag eletemben nagyon higienikus voltam, nem ertem hogy lehetett ez:( Azt gondolom (ha ezektol tenyleg lehet), hogy a sok stressz es szenhidrat dus etelek nagymerteku fogyasztasa.

Van valami tippetek, hogy mit tehetnek meg ezeken felul? Valamint a baratom szamara eleg a napi 2-szeri bekenes?

Koszonom elore is a segitseget!



2016. jún. 2. 07:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Abszolút nem biztos,h gomba. Lehet ez baktérium,vagy protozoon. Mindegyigy gyógymódja más. A partner ugyanúgy elkaphatja. Mindenképp a nőgyógyász lesz a megoldás. Tud kenetet venni,az a biztos.
2016. jún. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van 3 napos canesten is, talán csak hosszabb hatóidő kell, az 3 tabletta. A krémezést meg elvileg napi 4-5 alkalommal kell naponta. De ha nem múlik,akkor doki!
2016. jún. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, és én wc-n kaptam el!
2016. jún. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. Ami ilyen könnyen megjelenik mindkettőtöknél az lehet, hogy nem is gomba. Mindenképpen lássa orvos, pláne ha mindkettőtöket érinti.
2016. jún. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, mert az öndiagnózisra adott önkényes kezelések nem csoda, hogy nem hatnak. Az sem biztos, hogy gomba. A nőgyógyász majd megmondja.
2016. jún. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz, és a barátod is vizsgáltassa meg magát.
2016. jún. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! :)

Megyek nogyogyaszhoz, es remelem megoldodik

2016. jún. 2. 11:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Es mire vársz ? Tapsra ? Arra van az orvos h kiderítse

Esküszöm ne feltétlenül feléd irányul de sosem főhőse égnek miert állítanak de a nők nagy része maguknak diagnózist aztan félre kezelik ..

2016. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Kozben voltam egyutt a baratommal akinek hamlani es viszketni kezdett a nemi szerve"

Remek. Inkább lenék az ellenséged.

2016. jún. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!