Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, hogy az esedékes...

Mitől lehet, hogy az esedékes mensi előtt napokig éreztem az előjeleket, de azóta semmi (3 napja késik)?

Figyelt kérdés

Most ráadásul elég fontos lenne, hogy tudjam, mivel kalkulálhatok, mert le kéne foglalnunk a nyaralást. Egyébként mióta nem szedem a tablettát (bő 1 éve) átlag 29 naposak a ciklusaim, de volt már egyszer-kétszer, hogy ehhez képest 1-3 nappal előbb jött meg, és olyan is, hogy 1-7 nappal később. Ez nagy kilengés egyébként, vagy normális?

Ami még fura, hogy én, aki elég fázós vagyok trikóban ülök egész nap a kolléganőm mellett, akinek meg mindig melege szokott lenni, most meg ő pulcsiban van.. :) Egyik nap olyan érzésem is volt, hogy mindjárt elájulok (extrán melegem lett hirtelen), de akkor fájt a fejem is.



2016. jún. 2. 13:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és ilyen még nem volt, hogy elmúlik a "mindjárt megjön érzés" (mellfeszülés, puffadás, alhasi görcs), és nem jön meg, inkább fokozatosan erősödni szokott egészen addig, ameddig megjön (meg persze még utána tombol 1-2 napig). Most már csak néha beleszurkál hol itt, hol ott.
2016. jún. 2. 14:00
 2/4 anonim ***** válasza:

3 nap felett mar nem túl normális

.. De sztem orvoshoz kellene menned , o tudna biztosat mondani lehet h valami nincs rendben

Ha arra gondolsz h terhes vagy ,akkor vegye tesztet 3 nap késes után mar pozitiv ha baba ha nem akkor szinten orvoshoz es tud felírni gyógyszert h egyszer el csúsztass nyaralás erejéig

2016. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A menstruáció előtti tünetek azt jelentik, hogy úgynevezett PMS-ed van. Keress rá a neten. Van már megelőzési lehetősége is. Intim vagy Kriston torna vagy Aviva torna és különböző vitaminok. Az alkohol és kávé kerülése.


Most ahogy az előző írja akár terhes is lehetsz.


Egyébként ezek az időponti eltérések nem túl jók, úgyhogy el kellene menni orvoshoz.

2016. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül aznap, hogy kiírtam, meg is jött. :-( Pedig nagyon jó lenne már egy bébi. Mindenképp akarok dokihoz menni, hogy nézze meg, mi az akadálya, de várom a lehetőséget, amikor ingyen tudok menni egy szuper központba, addig is a lelki részével próbálok foglalkozni, mert anélkül úgyse érne semmit se edzés, se diéta, se gyógyszerek. (Ezt mások példájából tudom)
2016. jún. 6. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!