Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6hetes terhes vagyok és boccs...

6hetes terhes vagyok és boccs de nem tudom máshogy megfogalmazni. Barna folyásom van. Az orvosom azt mondta nem tud erre mit adni max magnesiumot és hogy ez ilyen utóvérzés ne aggódjak. Járt közületek igy valaki?

Figyelt kérdés
Viszont utána olvastam sokan írták hogy kaptak gyógyszert rá,és aggaszt,hogy ő azt mondja erre nincs és nem tud.A baba állitása szerint jól van.Én viszont aggódom érte!tapasztalatok?!szedek vitaminokat is amit felirt meg ma kezdtem a magnesiumot!

2016. jún. 2. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem bent is tartottak az ügyeletes kórházban és kaptam hormon injekciót, hogy megmaradjon a baba. 2 hetente kellett ismételni, mert különben jött a barnás vérzés. Ez a gyenge terhesség jele. Keress egy másik dokit!
2016. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj másik orvoshoz es igen a magnéziumot szedd es C-vitamint se ártana
2016. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!