Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napos menstruáció összefügg...

2 napos menstruáció összefügg az eseményutáni tabletta bevételétől?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 24 éves nő vagyok. Rendszertelen menstruációm van. Vagy 29. napra vagy 31. napra jön meg általában, ami 5 napig tart. Első két nap nagyon erős és fájdalmas, harmadik nap nem fáj, közepesen erős és 4-5. nap szinte semmi. Az elmúlt hónapokban történt kétszer is óvszer szakadás, ami miatt kétszer is (3 hónap) különbséggel eseményutáni tablettát vettem be. Most 1 hetet késett a menstruációm, végeztem terhes tesztet ami negatív lett, és 2 napig tartott a menstruációm. Az első napon erős, estére már csillapodott a második nap olyan mintha a harmadik nap lett volna most a harmadik napon meg már semmi. Mi lehet az oka? Összefügg az eseményutáni tablettával? Köszönöm a választ vagy válaszokat! Jaaa az eseményutáni tabletta után mindig megjött az is elég furán.

2016. jún. 4. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugye azt tudod, hogy esemény utáni tablettát nem szabadna ilyen rövid idő alatt kétszer is bevenni? Nagyon erős hatása van a szervezetedre, hormonháztartásodra, hónapokra megbolygathatja, nem hogy ha kettőt veszel be ráadásul... Szóval igen, nyilvánvalóan összefügg.
2016. jún. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen hamar válaszoltál. Sajnos nem volt más választásom, mert még nem szeretnék gyereket. De már rájöttünk a párommal, hogy mi volt a gond, így ez többször nem fog előfordulni. Remélem, hogy idővel helyre áll a rendszer.
2016. jún. 4. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Az jó, ha rájöttetek! Ez lett volna a következő javaslatom, mert sajnos nekem az a tapasztalatom (nem a saját bőrömön, hanem a környezetemben), hogy vagy gyakran szakad ki az óvszer, vagy soha, szóval általában van valamilyen technikai probléma, ami miatt kiszakad, ami ellen lehet tenni. :) Remélem, nem fordul elő többet veletek!


Szerintem is rendbe fog jönni a dolog néhány hónapon belül, bár ha felkeresed a nőgyógyászodat és konzultálsz vele, abból bajod nem származik :)

2016. jún. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Rendbe jött minden :) Csak várnom kellett! :)
2016. aug. 8. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!