Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől nem jött meg? Miért...

Mitől nem jött meg? Miért kemény a hasam?

Figyelt kérdés
Még csak másfél éve menstruálok és most májusban nem jött meg. Nem is volt hányingerem akkor sem semmi de a hasam már kemény volt. Van egy barátom és vele voltam épp a menstruáció kezdete előtt 1 nappal. Használtunk gumit, nem is szakadt ki viszont én dobtam ki a kukába. Nem is belém élvezett hanem kivette mielőtt elment volna. Csak olvastam a durexnek a papirján amit adnak hozzá tudjátok. Hogy ''Tartsuk távol partnerünktől az óvszert ha már elmentünk,, Tehát nem értem ezt miért írták igazából nem is nyúltam magamhoz meg semmi utána. és mivel nem jött meg utána még ugyan ugy szeretkeztünk de engem egy kicsit zavar hogy miért nem jött meg. A másik meg az néha van hányingerem de lehet csak bebeszélem magamnak mert tényleg nagyon félek tőle hogy esetleg terhes lennék de amit én nagyon kétlek. A hasam pedig kemény ha megnyomom, tehát először van nekem is egy kicsi ''uszógumim,, tényleg nem nagy azt megtudom fogni viszont ha nagyon megnyomom a hasam már kemény ezt nem tudom mennyit számítana. 15/L vagyok és kérlek ne gyertek azzal hogy minek élek szexuális életet ha ezzel nem vagyok tisztában, meg fiatal vagyok. Másfél éve vagyok a barátommal és 9 hónap után feküdtünk csak le :) Tehát kérlek ne gyertek ezzel csak a válaszotokat szeretném kérni. Szerintetek még nem állt be rendesen? Mostanában mindig időben jött meg.

2016. jún. 5. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem állt be rendesen. Mennyi ideje késik? A kemény kicsit puffadt hasfal a közelgő menstruáció tünete, nem a terhességé. (Terhesség esetén a hasfal megvastagszik és felpuhul, hogy a megterméjenyített petesejt be tudjon ágyazódni)
2016. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat 18adikan kelett volna megjonnie ami nem jott meg.. Most igy akkor ebben a honapban 20an kellene majd megjonnie nagyon varom mar es kivancsi leszek hogy megjon-e. Mert egyebkent semmilyen formaban nem kerult belem a spermaja szoval nem is nagyon ertem miert aggdom csak az a baj mindentr rastresszelek..
2016. jún. 5. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!