Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg? (nem első...

Miért nem jön meg? (nem első menzesz! ) többi lent 👇 13l

Figyelt kérdés
Az a baj hogy 6hónapja menstruálok és eddig mindig megvolt pontosan!talan max.1-2nap csúszással...es ugye már kb. 5-6napja megkellett volna jönnie ez normális???(nem feküdtem le senkivel!!) 13éves vagyok. Ebben a korban normális hogy késik??

#menstruáció #késés #rendben van-e?
2016. jún. 6. 20:05
 1/5 anonim válasza:
100%

Teljesen normális.

Az első pár evben az is normális, ha kimarad hónapokra. Nem vagy gép, és még be kell állnia. Sőt 5-6 nap késés még nálam is előfordul, pedig nem tegnap kezdtem menstrualni. Szóval nyugi. :)

2016. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ti nem vagytok rendesen felvilágosítva? Akár egy fél év is kimaradhat 15 éves kor alatt, teljesen normális. Nehogy pár nap csúszáson fennakadj, hiszen még be se áll rendesen ennyi idősen.

19L

2016. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
16eves korodig barmennyi kimaradhat. Nekem egyszer 4honap maradt ki utana megvolt 8-9 napig. Aztan ra 3hetre ujra megjott..
2016. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, majd 16 éves korod körül kell, hogy beálljon. Nekem is voltak ilyen 54 napra megjött menstruációim, ami ugye egy kihagyott hónapot jelent.
2016. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát,megnyugtattatok:) mindenkinek ment a zöld kéz:)
2016. jún. 7. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!