Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magas tesztoszteronszinttel...

Magas tesztoszteronszinttel kihez forduljak?

Figyelt kérdés

A problémám a nagyfokú szőrösödés,kis mell, hajtöredezés,zsírosodás. Valószínű magas a teszteoszteronszintem.

Szegeden néztem,hogy a női klinika endokrin osztályára nem kell beutaló. Akkor ez az jelenti,hogy háziorvosi vélemény nélkül bemehetek oda? Az endokrinológián fog megvizsgálni egy nőgyógyász? Ilyenkor milyen vizsgálatok vannak? Csak kikérdez,és vérvételt vesz,vagy meg is vizsgál? Az ciki,ha menstruálva megyek el? :) ugye nem fog ott lent is megvizsgálni?

Akinek van már tapasztalata,kérem írjon!!!



2016. jún. 10. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem a nogyogyasz lent is megvizsgal, foleg, hogy ebbol nyeri majd a legtobb infot, nem csak a vervetelbol. nezni fogja, hogy nincs e cisztasodas a szerveidben, stb.

az, hogy menstrualva mesz, allitolag a vizsgalatot nem befolyasolja, de en kellemetlenebbul ereznem magam, szerintem idozitsd menzesz elott / utanra ( idopont kereskor jelezd ezt a diszpecsernek).

2016. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nagy szexuális vágy is társul ezek mellé?

Keress fel engem.

2016. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszadó köszönöm a tanácsod.

2. : no comment...

2016. jún. 10. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:
SZia! Én jó régen voltam. Először le kell vetkőzni, megvizsgál. Megnézi, mennyire vagy szőrös. Van súlyfelesleged? Mert akkor diétára állítanak. Nem nőgyógyász vizsgál. Mondjuk mivel én borotválom magam, nekem simán széthúzta a nagyajkaimat. Ott is megvizsgál. Ezután hormonvizsgálat, aminek az eredménye majd' 1 hónap. Visszarendel, és az alapján eldönti a kezelést.
2016. jún. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szegeden voltam. A nődoki küldött. Ő választott ki orvost is.
2016. jún. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Endokrinológián nem vizsgál nőgyógyász, csak az endokrinológus (van akinek a másik szakterülete a nőgyógyászat de erről előre lehet érdeklődni amikor bejelentkezel, nem kell beutaló de időpont általában igen és ilyenkor meg lehet kérdezni hogy miből áll a vizsgálat, hogy menj).

Kikérdez, felhúzatja a pólót hogy van-e felesleged, ő látja azt, hogy vannak-e csíkjaid stb és ha olyan helyen szőrösödsz akkor megnézi de ő pl fel nem nyúlhat!!

Vagy ő veszi le a vért vagy elküld laborba, mert pajzsmirigy gond is okoz ilyet pl.

2016. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2016. jún. 17. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!