Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az egyik kisajak több mint 2...

Az egyik kisajak több mint 2 centivel kilóg, míg a másik normális, mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, még természetesen szűz. viszont mégis az egyik kisajak rettentően kilóg, ráadásul a kilógó rész élettelen, szürke, ráncos, és alaphelyzetben úgy áll, hogy eltakarja az egészet és el kell hajtani, hogy hozzá lehessen jutni magához az egészhez. annyira rosszul érzem magam miatta, örökre szűz fogok maradni, sosem merek majd senki előtt sem levetkőzni. hacsak nincs erre valami megoldás. csak sebészet van? nem lehet hogy esetleg ahogy növök még visszaáll normálisra? vagy akármi? lécci segítsetek
2016. jún. 11. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez pozitívum, ne bánkódj miatta.
2016. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
94%
Butaság amit gondolsz, ezt csak egyedül te látod gondnak, a legtöbb férfi számára ez izgató inkább mintsem gond.
2016. jún. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ha zavar, menj el plasztikai sebészhez. Ők tudnak segíteni, megneszélheted velük a problémádat, leszedik ha nagyon zavar szerintem. Ne aggódj.
2016. jún. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
73%
az ilyen kilógó és nem szimetrikus dolgok egyediségek, amiket megbecsülünk. Ha valami egyedi az csak előny nem?
2016. jún. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket meg a privát üzeneteket is, nagyon aranyosak vagytok! de sajnos tényleg gázos, de reményt adtatok, hogy talán lesz olyan akinek még talán tetszhet is.. :)
2016. jún. 11. 23:40
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is ilyen van, aszimmetrikus és minden más kb amit leirtal. Hát ez van! Látta már 2 pasi, nem panaszkodtak szerencsére. Kifejezetten izgató amikor szopogatja,szivogatja őket( vagyis ugye az egyik nagyobbat :D). Nyugodj meg, emiatt biztosan nem maradsz szűz. Nekem is sok gatlasom van/volt miatta, de szerintem ha valakivel eljutsz oda, hogy lefekszetek, nem fog ezen problémazni! Mert mi sem problémázunk, hogy jaj milyen a farka egy férfinak. Szóval próbálj meg kevesebbet stresszelni ezen, mert nem akkora probléma mint mi hisszük! 24/L :)
2016. jún. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Te valamit nagyon összekeversz. Helyesen igy hangzott volna: Az egyik kisajak rendesen, több mint 2 cm-el kilog. A másik fejletlen. Kifejlödhet még rendesen?
2016. jún. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Már csak kíváncsiságból is megnézném de egyébként, ha a barátnőm lennél emiatt biztos, hogy nem problémáznék. Ez legyen a legnagyobb bajod egész életedben :)
2016. jún. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

NYUGÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!

Semmi gond!

2016. jún. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

A sok biztatás mellé kapsz egy negatív beszólást tőllem.

Én nem szeretem a nem szimetrikus dolgokat,a puncinál sem.

Szerintem is keress plasztikai sebészt.

2016. jún. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!