Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászat?

Első nőgyógyászat?

Figyelt kérdés

El kéne mennem nőgyógyászatra mert szerintem fertozesem van (viszket ég piros a huvelyem) meg gyógyszert szeretnék feliratni mert nem egyszer szakadt már el az óvszer.

Anyukámnak bent kell lennie? Vagy elmehetek egyedül 15 évesen?

És hogy fog zajlani,mi fog történni?

És tudtok ajánlani női orvost aki sztk-s



2016. jún. 15. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Nem mehetsz el egyedul 15evesen. Vagy anyukad vagy apukad kell hozza, senki mas nem mehet veled. Anelkul.nek vizsgal meg es gyogyszert sem ir fel.

Bemesz, elmondjatok anyukaddal mi a problemad, o megvizsgal, valoszinu fog venni kenet mintat egy fultisztito szeru palcikaval. Nem kell ettol felni, par masodperc alatt megvan es nem fog egyaltalan fajni. Aztan mondhatod a dokinak hogy fogamzasgatlot is szeretnel, o felirja es ennyi.

2016. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Elmehetsz egyedul is, nem kell hozza szulo, azt nem tudom h gyogyszert is irnak e fel a beleegyezese nelkul. Viszont 15evesen szerintem nem kellene meg gyogyszert szedned, a gumi pedig 1-2x kiszakadhat, de vmit benan csinaltok, ha folyton kiszakad.
2016. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Lelkiismeretes nőgyógyász nem ír fel fogamzásgátlót egy 15 éves gyereknek, maximum ha azt nőgyógyászati probléma indokolja. Arról nem is beszélve, ha eleve összeszedtél valami fertőzést óvszer mellett, anélkül pláne nagyobb veszélye van.

A fogamzásgátló felírását amúgy lelkiismeretes nőgyógyász néhány vizsgálat eredményéhez köti, pl. hogy kizárja a fokozott trombózisveszélyt.

Az óvszert meg kell tanulni helyesen használni és megbízható márkát venni, nem a legolcsóbbat.

2016. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
15 évesen nem szabadna hormonálisan beavatkozni!!!
2016. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Nem kellene addig szexelni, amíg "nem egyszer elszakadt az óvszer"... Érdekes, nálam a kB 200 gumi közül egy se szakadt el. Lifestylet használjatok. Gyógyszert ennyi idősen ne szedj. Menj anyukáddal, bent is lehet a dokinál, de a vizsgálat egy paraván mögött zajlik, oda nem lát be. A barátodat is kezeljék ki, irass fel neki is gyógyszert és krémet, különben össze-vissza fertőzitek egymást. Amíg a kezelés tart (1-2 hét), tilos a szex.

19L

2016. jún. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"15 évesen nem szabadna hormonálisan beavatkozni!!!" - szabadni semmikor sem szabadna...


Óvszerről: nekem is szakadt már el két "neves" márka is. Nem 100% biztonság sajnos az se.

2016. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki azt irta hogy elmehet ennyi idosen annak igaza van..elmehet de amint kiderzl hogy nincs 18 elkuldi az orvos. Sem megvizsgalni, sem gyogyszert nem irhat fel szulo beleegyezese nelkul..mammal jartam igy, ot nem fogadtak el, szulohoz ragaszkodtak..tehat nem viccbol irtam hogy nem mehet el. Elso voltam.
2016. jún. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Arról már ne is beszéljünk, hogy 15 éves kislány! rendszeresen nemi életet él.
2016. jún. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Durex gumit használunk... rendesen feltudjuk rakni de elszakad(nem az összes de azért szakadtak már el) meg olyan erős menstruációs gorcseim vannak hogy kibírhatatlan kettesével szedem a gyógyszereket és a földön fetrengek.... és mondták hogy az ilyenekre is fogamzásgátlót írnak fel
2016. jún. 16. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!