Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az hogy ha valami...

Mi lehet az hogy ha valami fehér nyűlós valami jön kifele belőlem? Nem kell félre érteni nem az!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Honnan?
2010. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát onnan alulrol:S női nemiszerv
2010. ápr. 12. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen nyálkás cucc, ami 2 menszesz között félúton (általában) szokott megjelenni. Normális, no para :))
2010. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én fiú vagyok, de úgy tudom, hogy a fehérfolyás az természetes a lányoknál.
2010. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy most van peteérésed. Ilyenkor nyák távozik belőled, ezt azért termeli a szervezet, hogy kedvezőbb környezetet teremtsen a spermiumoknak. Ez általában 1-2 napig tart, lehet, hogy holnap már nem is lesz.
2010. ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ez a fehér valami a puncidból jön és nem kellemetlen illatú és nem ég vagy csíp a puncid, ne íjedj meg! Nincs semmi baj, csak lehet, hogy peteérésed van.
2010. ápr. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!