Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elsore voltam nogyogyasznal,...

Elsore voltam nogyogyasznal, ebben a honapban mar megvolt.2 napja verzek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom tudom.. Gyerek vagyok meg,viszont baratommal lefekudtunk.Anyaval tegnap elmentunk nogyogyaszhoz,vegzett rakszurest es irattunk fel gyogyszert.

A doki mondta hogy pecsetverzesem lehet nem kell megijedni,de nekem olyan verzesem van tegnap ota mintha meglenne a menstruaciom es a hasam is faj.Valakinek volt meg ilyen?Kerlek titeket normalis valaszokat adjatok. Meg kellene ijednem?Mit tegyek?

Elore is nagyon szepen koszonom!

15/L



2016. jún. 20. 10:15
 1/5 Kataleyya válasza:

szia

mennyi ideje jött meg az első menzeszed? ha még nincs 2 éve akkor ez normálisnak tudhato mivel még nincs be állva a rendszeres menzesz. ha vérzel akkor nem valószínű a terhesség. lehet hogy a gyógyszer nem a megfelelő. szerintem ha nem múlik el akkor holnap uccu dokihoz mert lehet hogy valami nincs rendben.

remélem segitettem ^^ jobbulást neked

2016. jún. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszod :) tegnap 3 eve hogy megjott meg nem szedem a gyogyszert mert mondta a nogyogyasz hogy akkor vegyem be az elso tabit amikor megjon elso nap.:/ nem tudom mivan most :(
2016. jún. 20. 13:14
 3/5 Kataleyya válasza:
lehet hogy rosszul érintett hogy nőgyógyásznál voltál. van aki tudatosan vagy tudat alatt annyira rá parázik ás annyira zavarban van hogy a menzesz hamarabb meg jön ugyanis a magas érzelmi ingerek hamarabb meg indíthatják a menzeszt
2016. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez lehetseges koszonom a valaszaitokat!:)
2016. jún. 20. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Jajj kislány nem is tudod milyen kárt teszel a saját még nem kifejlett testedben! A nemi élettel is, a hormonokról nem is beszélve..
2016. jún. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!