Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell tampont használni?

Hogyan kell tampont használni?

Figyelt kérdés

Strandra mennénk holnap és mini tampont vettünk. Tudom,hogy abban leírják hogy hogyan/hova, de nekem nem sikerült... Anyukám kiskoromban elhunyt nővérem nincs, tehát gondoltam majd itt tudnak segíteni.

Lécci nem röhögjetek ki.. Lehet csak azért nem sikerült mert bepánikoltam.

14L (szűz vagyok)



2016. jún. 22. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy a legegyszerűbb feltenni, ha lefekszem. Ez nyilván csak otthon kivitelezhető. Szóval a strandon cserélni már nehezebb. Akkor úgy szoktam, ahogy le van írva a tájékoztatóban. Az egyik lábamat felemelem. Vagy úgy is szoktam, hogy leguggolok, vagy félik leguggolok. Ki kell tapasztalni.
2016. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

[link]


itt megtalalsz mindent amit tudni akarsz

2016. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.

Még egy kérdés? Ha holnap megyek strandra, elötte (ma) érdemes lenne megpróbálnom használni?

2016. jún. 22. 11:22
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lenne gyakorolni egy kicsit. Ha nem csúszik fel változtass pózt. Nekem állva, enyhén behajlított térdekkel megy fel a legkönnyebben. De az egyik lábad fel is teheted a wc-re, de guggolva, fekve is próbálkozhatsz, kinek mi válik be.


Hátrafelé told és kövesd azt az irányt ahol nem ütközöl ellenállásba.

2016. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen próbáld ki ma. Ne holnap legyen az első, amikor már "élesben" kell. Azt is ki kell tapasztalni, hogy mikor kell cserélni.
2016. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindenképp próbáld ki ma és azt is próbáld meg, hogy "álló" helyzetben is sikerüljön, ne csak "fekvőben", hisz a strand után is célszerű azonnal kicserélni, akár közben is, nehogy elkapj valamit.

Először nekem is nehezen ment, sokat kellett próbálkoznom, de azóta eltelt pár év és már simán berakom. Nekem az a legegyszerűbb, hogy leguggolok és úgy teszem be.

Mikor még 15 évesen először próbáltam és nem ment be a következőképp sikerült: Lefeküdtem az ágyba, odakészítettem a tampont és egy kis tükröt, a tükörben megnéztem, hogy hol a lyuk, hova kell berakni, így már tisztában voltam a helyzettel és könnyen fel tudtam helyezni.

2016. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Szerintem sikerült. Nem érzem de ha leülök akkor azért érzem hogy ott van.. Ilyenkor beljebb nyomjam? Lehet hogy nem megy beljebb?
2016. jún. 22. 17:00
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

én akkor kezdtem el használni mikor mentem egy buliba és megjött. előtte vettem tampont de nagyon erős a vérzésem így normált nem minit. és próbálgattam. nekem úgy ment hogy szembe álltam a WC-vel és felraktam az egyik lábam és úgy bement.

amúgy ha leülsz és érzed hogy ott van az nem jó. annyira kell felrakni hogy ne érzed. nyomd feljebb. olyan nincs hogy nem fog felmenni annyira :D

2016. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha holnap megyek strandra, akkor rendesen csúszdázhatok, meg 3-5 mről ugrálhatok, vagy csak nyugotabban? Nem fog kicsúszi a tampon? Vagy beljebb? (Ne nevessetek ki)
2016. jún. 22. 20:56
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem fog beljebb vagy kijjebb csúszni.
2016. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!