Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan toljam el a menstruáció...

Hogyan toljam el a menstruációmat citrommal illetve hány nappal tudom eltolni? 14/L

Figyelt kérdés
Jövőhéten vasárnap megyek lovastáborba és elvileg pont a tábor közepén kéne megjönnie.Lovagolni meg úgy nem igazán szeretnék és fürödni sem mert elrontaná az egész tábort.Egyszer már kipróbáltam a citrom módszert de az 2 nappal a mensi előtt volt ,sokat gyengített rajta 3 nap alatt el is múlt.A citromlével ,c vitamminnal ha vasárnapig minden nap szedem és megiszom akkor el tudom tolni 3-4 nappal a menstruációm?Vagy elmúlasztani?Nagyon fontos lenne.Tippeket kérnék:)
2016. jún. 23. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:

talán, de ennyi idősen még alapból lehet összevissza bármitől. egy tábor miatti stressz (készülődés, új ismerősök, új hely stb) simán megváltoztathatja. vagy az is, hogy ott sok lány lesz "összezárva", közülük valószínűleg soknak pont meglesz.... nekem egyszer egy ilyen miatt 1,5 héttel előbb jött meg.

illetve a hideg vizes lábáztatás is segít, előtte és közben is.

szóval készülj bármire.

2016. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Csak hormonnal lehet eltolni, semmi mással. A citrom és az összes többi házi praktika baromság.
2016. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Nekem eddig mindig bevált a citrom, volt, hogy 1 héttel tolta el. Persze nem szabad mindig ezt használni. És attól még hogy valakinek nem használ, ne jelentse már ki egyöntetűen mindenkire, hogy úgyse lehet vele...

Kérdező, tömény frissen facsart citromlevet igyál előtte.

2016. jún. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!