Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Csak felfáztam vagy...

SOS! Csak felfáztam vagy valami komolyabb bajom van?

Figyelt kérdés

Tegnap óta tartanak a panaszok. Észrevetten, hogy sokkal sűrűbben kell pisilnem, viszon egyáltalán nem fáj vagy csíp.

Viszont az alhasamban tegnap reggel óta egyre erősödő fájdalmat éreztem.

Nagyon furcsa, nem tudom hogy jellemezni, jobb oldalon meg a köldököm mögött szúró fájdalmat éreztem, de közben az egész alhasam fáj szinte minden mozdulatra(ha sétáltam, vagy megfordultam az ágyban), és ez estére már olyan rossz lett, hogy hátamba és derekamba is átsugárzott.

Amikor léptem, olyan volt mintha a hasamban feszült volna valami, ez így lehet elég értelmetlenül hangzik, de mintha minden egyes lépésnél feszült volna a hasam.Ez lehet a puffadás miatt?

Reggel arra keltem hogy nagyon kell pisilnem, de mikor felkeltem majdnem bekönnyeztem a fájdalomtól, szúrt és feszült a hasam minden lépésnél.Eltelt pár óra és már alig érzem a fájdalmat, de ha megnyomom a hasam vagy "nyomok" akkor az még mindig fájdalmas.

Nem tudom hogy a felfázás okozta ezt vagy esetleg a belekkel van valami? Már hónapok óta van, hogy 1-2 napra megjelenik a köldököm körül a késszúrás szerű fájdalom, egyszer már szinte elviselhetetlen volt,de a hátiorvos mindig hazaküldött azzal hogy biztos elrontottam a gyomrom.

Most nem éreztem erős szúró fájdalmat, inkább csak feszülőt.Igazából kicsit a menstruáció görcsökre is hasonlított.

16/l



2016. jún. 26. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor el kéne menni orvoshoz, ha már ilyen durva tünetek vannak.

Valószínűleg húgyúti fertőzés, és könnyen nőgyógyászati probléma is lehet belőle, vagy már van is.

Menjél orvoshoz!!!!

2016. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Holnap elmegyek háziorvoshoz.

Vagy egyből a nőgyógyászatra menjek?

2016. jún. 26. 12:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó a háziorvos, majd ő elmondja, hogy hova kell még menni.
2016. jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2016. jún. 26. 13:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Fölösleges a háziorvos, ez egyértelműen nőgyógyászat, felfázhattál.
2016. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem baj azért elmegyek a háziorvoshoz is előtte, majd ő megmondja hogy merre menjek tovább.
2016. jún. 26. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!