Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik nőgyógyászt ajánlanátok...

Melyik nőgyógyászt ajánlanátok Miskolcon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kisfiam 14 hónapos és a 6 hetes kontroll óta szinte folyamatosan járok nőgyógyászhoz, mert gyulladásom van. Folyamatosan antibiotikumokat szedtem szinte 2 havonta, nem sokat javul a helyzet. Most úgy néz ki úgy elfajul, hogy méhszájseb lett belőle. Annyira be van gyulladva, hogy véres. Mivel fogytam sokat a nőgyógyászom szájon át már nem mert felírni antibiotikumot, így dalacin hüvelykrémet kaptam, illetve az immunrendszer rásegítésére az aloevera gélt ajánlotta, amit iszok is. Eddig nem volt bajom a nőgyógyászommal, viszont most már úgy vagyok vele, hogy több szem többet lát alapon szeretnék elmenni egy másikhoz is, kíváncsi vagyok ő mit mond. Félek, hogy el fog fajulni a dolog, főleg úgy, hogy már volt p4-es citológiám és műtétem. Olyan nőgyógyászt keresnék aki mindenféleképpen tapasztalt és megbízható. Én Hardonyira gondoltam, de Pócsi Tamás is szóba jött nálam, mert egyszer vizsgált, nem az ő betege voltam és pénz nélkül is nagyon kedvesen bánt velem. Magánrendelésre mennék. Segítségeteket előre is köszönöm!



2016. jún. 26. 17:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!