Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami hólyag szerű valami...

Valami hólyag szerű valami jött ki a nagyajkamon jobb oldalt (ha megnyomom akkor jön belőle vér). Ez mi lehet? Mitől jöhetett ki? ÉS nektek is volt ilyen, mitől jött ki?

Figyelt kérdés

2016. jún. 26. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
HPV
2016. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

14/L még szűz vagyok és megkaptam a védőoltást is HPV ellen tavalyi tanévben.

Ebben a hónapba nem is jött meg a mensim. És tegnap bugyira tangát próbáltam egy boltban.

Ezek talán még segíthetnek.

2016. jún. 26. 19:26
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és erről a valamiről még annyit, hogy nem viszket. A közepén van egy kis pont azon jön ki a vér ha nyomom. Az első nyomásnál egy kicsit ilyen ebvizes véres gennyes valami jött ki. Tapintásra érzem (kicsit kidudorodik), ha nyomom akkor fáj. Egyáltalán nem viszket. Kicsit ilyen lilásabb színe van. És egy hete borotválkoztam utoljára.
2016. jún. 26. 19:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szőrtüszőgyulladás. Sajnos nekem is szokott lenni, ha kifakad, magától gyógyul. Valszeg a borotválás miatt van.
2016. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most a héten is kijött ugyan ott... Es minden nap felgyulik benne a genny is... Most mar nem faj annyit nyomtam meg/ki...
2016. júl. 17. 21:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Alkohollal/borotvaszesszel fertőtlenítsd!
2016. júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen én is azt probalom este. Kinyomom belole azt a "cuccot" es utanna alkohol... Meg ra neogranormon es egy kicsi szortuszogyulladasra való krém...
2016. júl. 17. 21:57
 8/8 A kérdező kommentje:
Néha még vissza gennyesedik, de már tényleg csak egy nagyon kicsit. Mintha egy lyuk lenne az egész közepén, de ott még nem jött ki semmi. Egy kicsit lilás a színe a púpnak. A dudor egyre megy lejjebb, és elkezdett a tetejéről a bőr lejönni. És olyan mintha valami kemény lenne az alján. Most alkohollal ecsetelem.
2016. júl. 31. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!