Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet rendszeresen...

Mitől késhet rendszeresen hónapokat a menstruációm?

Figyelt kérdés
4éve volt meg először aránylag gyorsan rendszereződött és sokáig rendben is volt de most már harmadjára hagy ki több mint fél évet. Utoljára január elején volt akkor hoszabban és erősebben mint valaha és azóta megint semmi. Voltam már dokinál és állítólag semmi bajom de többet nem mondott.

#menstruáció #menstruáció kimaradás #menstruáció késés #rendszertelem menstruáció #rendszertelem menzesz
2016. jún. 27. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha az orvos azt mondta tenyleg nincsen bajod:)

Soksok ev kell amig teljesen pontosan beall, semmi baj*-*

2016. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem gimi első két évében egyáltalán nem volt, előtte is pár hónapok kimaradtak. Ha 17 év alatt vagy, nem kell aggódni.
2016. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
19vagyok, többektől hallottam már hogy később még bajom lehet belőle de azért hogy megjőjjön nem szeretnék "feleslegesen" hormonkészítményeket szedni
2016. jún. 27. 20:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz semmi baj:)
2016. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress fel egy endokrinológust, mert lehet, hogy hormonprobléma okozza. Semmiképp se fogamzásgátlót és egyéb gilyen gyógyszereket szedj, mert attól nem vagy előrébb.
2016. jún. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tesómnak is így volt.Később kiderült hogy PCo.Polycystas ovàrium szindróma
2016. jún. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem ösztrogén dominancia miatt rendszertelen és a policisztás ovárium szindróma miatt.De ha voltál orvosnál és azt mondta semmi bajod, akkor nem tudom. Talán a stressz, vagy az egészségtelen életmód
2016. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!