Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet -e a kettőt együtt szedni?

Kérdezi kérdése:

Lehet -e a kettőt együtt szedni?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy hete vagyok sajnos 17éves korom ota szedek L-Thiroxint a nődokim felírta a deciora fogamzásgátló tabletát, szerintetek szedhetem együtt? A nődoki legalább is nem mondta, hogy nem lehetne.. De, tegnap Megjött, és eléggé kivoltam, tegnaptól szedem és nem tudom, hogy a gyógyszer miatt voltam annyira szarul...van aki szedi a kettőt együtt? Vélemény, tapasztalat?

2016. jún. 28. 05:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szedheted, nincs bajuk egymással. Én is szedek mellette fogamzásgátlót, annyi hogy nekünk több idő mire megszokjuk a fogamzásgátlót (nekem amikor elkezdtem visszatért több pm tünet, kiugró pulzus, fáradtság, plusz a gyógyszer miatt hányinger és ingerlékenység, 3 levél alatt múlt el) mert ilyenkor jó eséllyel a pajzsmirigyhormon pótlásból több kell (előfordul ilyenkor egy kis zavar mire beáll a hormonszint újra), tehát a kezdéstől számítva 8 hét múlva menj el egy tsh vérvételre és konzultálj az endokrinológussal hogy ha kell emeljetek.
2016. jún. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!