Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensim utolso napjaiban omlik...

Mensim utolso napjaiban omlik belolem a ver. Miert?

Figyelt kérdés

14 eves vagyok mar 1 eve lessz h menstrualok. Renden volt eddig vele idore jott meg stb.De az utobbi 3-4 mensimnel alig volt ver(en ennek orultem is egy kicsit) most is a mensim 4. Napjan jarok es eddig elegvolt 1 nap 2 betet is szinte. Ma viszont reggel ota gorcsol a hasam 2 f.csillapitot vettem be es szo szerint ugy folyik belolem mint a folyo. De kicsit surubb az allaga nem mint a viz.mostmar szerencsere elmult a hasfajas de eddig ultem\fekudtem es fele fele (xd) es hirtelen felalltam es ereztem ahogy mintha pisilnek onnan bentrol kifolyt sok valami es hat ver volt nem keves... Az erdekelne h miert van ez h eddig szinte alig volt valami most meg megindult..?? Koszonom elore is a normalis valszokat!! S.O.S.

Ui.: mar tegnap is fajdogalt a hasam de csk ma kezdett gorcsolni meg kinem folyt belolem sok ver, most elmult szerencsere a hasfajas de annyi verse jon belolem kicsit lehet h csokkent de nem hiszem :/



##lany#mensi#menstruacio#ver#sok#folyik#keves#omlik#gorcs
2016. jún. 28. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindig ilyen.

Ha még csak pár hónapja menstruálsz, lehet nagyon változékony a menstruáció: évek, míg beállnak, van, akinek csak a szülés után áll be egyrészt a ciklus, másrészt hasonlóra mindegyik alkalom.

2016. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a kedves,normalis valaszt! :)
2016. jún. 28. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben a korban nekem is volt durván erős vérzésem, volt, hogy óráról haza kellett kéredzkednem bugyit cserélni. Megerősítem, amit az első hozzászóló írt. Szerintem csak be kell állnia a szervezetednek.
2016. jún. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3: Ó, én nem csak tartalékbugyit, de tartalék nadrágot is kellett magamnál hordjak.
2016. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat! :) es az miert van h mar lassan 2 hete elmult a mensim es meg mindig fajogat az alhasam volt h vala elyik nap gyogyszert is vettem be ra. Kiszamoltam a naptaramba es ez a het a felido pont es nekem ekkor szokott fajni igazabol csak ez azota is faj miotta abba maradt a mensim. Valaki? :(
2016. júl. 11. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!