Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek a fogamzásgá...

Mi a véleményetek a fogamzásgátlóról?

Figyelt kérdés

Vannak jótékony mellékhatásai esetleg?

Hízás, mellnövekedés, bőrre esetleg vmi?

Köszönöm szépen.

18L


2010. ápr. 14. 07:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyetlen jótékony hatása az hogy véd a nemkivánt terhesség ellen!
2010. ápr. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen káros mellékhatásai lehetnek a fogamzásgátló tablettáknak?

Kismértékben növelheti a trombózis és az embolia veszélyét. Növelheti a gombás megbetegedések előfordulását. Áttöréses vérzéseket, amenorhoeát (vérzéskimaradást), szív-, érrendszeri panaszokat (pl: magas vérnyomás) egyéb panaszokat (emlőfeszülést, fejfájást) okozhat. A májfunkciós értékeket megváltoztathatja, egyes májelváltozásokat és májban lévő ér elváltozásokat okozhat. Ezek között az elváltozások között a legtöbb igen ritkán fordul elő. Más elváltozásokról, melyek még ritkábbak, nőgyógyásztól érdeklődhet.


Milyen hasznos mellékhatása lehet a fogamzásgátló tabletták használatának?

Csökkenti a méhtest-rák, jó- és rosszindulatú petefészek daganat lehetőségét, petefészek csiszta kialakulását, jóindulatú méhizom daganat a mióma kialakulásának lehetőségét, illetve kialakulását. Csökkenti a vérzéses napok számát 1-2 nappal és a vérzés mennyiségét, az infarktus kialakulásának lehetőségét, a méhen kívüli terhesség veszélyét. Enyhíti a férfi hormon túlműködésre visszavezethető bőrelváltozásokat: zsíros, pattanásos bőr, szőrösödés, férfias hajhullás lehetőségét. Szabályozza a menstruációs ciklust, csökkenti a menstruációs vér mennyiségét.

2010. ápr. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy véd a nem kívánt terhesség ellen!!!

De hallatom róla ilyeneket is.

2010. ápr. 14. 07:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondoltam hogy tudod :)

CSak ez volt az első gondolatom, de utána belinkeltem a jótékony mellékhatásait is

2010. ápr. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

CSak azért akarsz tablettát szedni hogy nőjjön a melled és hizz egy picit?

Ha igen, jó ha tudod hogy nagyon sok lány alkata nem változik a tablettától semmit

2010. ápr. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem mellem se nőtt,hizni se hiztam,pedig egyiket se bántam volna,két mellméret meg 10 kiló plussz jóljönne...de semmi...


de jótékony hatása h nem esel teherbe...nekem ez épp elég...

2010. ápr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem ettől leszel jobb nő
2010. ápr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!