Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fél éve szedek fogamzásgátlót,...

Fél éve szedek fogamzásgátlót, és még van 3 szem a 21-ből de tegnap óta barna folyásom van. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Teljesen kétségbe vagyok esve, ráaádsul tök kényelmetlenül érzem magam, mert ez a folyás nem tölt meg egy mini tampont se, és kénytelen vagyok egész nap tisztasági betétet használni. Minden nap, szinte percre pontosan veszem be a gyógyszert, azzal nem lehet gond. Menjek nőgyógyászhoz, vagy hátha megszünik?

Nem ide tartozik, de vajon a barátom mit fog szólni, hogy egy ideig nincs szex? Teljesen kiborultam , a sírás környékez egész nap.

19/L


2016. jún. 29. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Menjél dokihoz, lehet hogy másfajta gyógyszer kellene. A barátod azt szól, amit akar, miért, te mit szólnál, ha neki egészségügyi problémája lenne? Várnád míg meggyógyul szépen.
2016. jún. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ezen mit kell hisztizni? Menj el dokihoz.

Attól, hogy gyógyszert szedsz, a stressz, a meleg stb. még ugyanúgy lehet rá befolyással.

2016. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A barna folyás nem nagy cucc. Ha több napig tart, akkor lehet, hogy már nem jó ez a fajta gyógyszer a szervezetednek. De miért kell ezért ilyen hisztit csapni? Menj el dokihoz, addig meg dugjatok gumival és kész... Egyébként mi az, hogy egy ideig nincs szex? Menstruáció alatt is kibírja, nem?

19L

2016. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszer még nem gond lehet stressz, meleg stb, célszerű gumit használni a biztonság kedvéért a következő levél elejéig már a vérzés miatt is mert fertőzésveszélyesebb időszak, ha a következő ciklusodban is jelentkezik akkor doki és másik kell.


Ha normális a pasid akkor megérti hogy most nem lehet szexelni vagy csak gumiban, ha nem akkor azért érdemes elgondolkodni hogy ha ennyi miatt kiakad hogy nincs szex hogy miért is van veled?! Vannak az életben helyzetek amikor nem a szex a legfontosabb és ezt tiszteletben kell tartania hogy ilyenkor pl nem érzed magad kellemesen.

2016. jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet magas hormontartalmút szedsz, én a legmagasabb hormontartalmút szedtem, hasonló problémáim voltak a megvonásos vérzésem (mivel nem menstruál az ember fogamzásgátló alatt) barna volt, átváltottam Mirabellára, ami csekélyebb.

Azóta abbahagytam persze :) de ajánlom, hogy menj vissza és kérj verkepet esetleg más gyógyszert.


A hisztit meg hagyjad, ha a párod nem bírja ki, mert egy kanos tenyészbika, akkor add ki az útját.

2016. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!