Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti kipróbáltátok már az új...

Ti kipróbáltátok már az új Always ultra sensitive-t? Tényleg másabb a fedőrétege mint a többi Alwaysnak?

Figyelt kérdés
Nem akarom feleslegesen megvenni mert már próbáltam Alwayst.Jó is lett volna de a teteje nagyon nájlonos volt. Jobban szeretem a pamutosat. 14/L

2016. jún. 29. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen, a sensitive pamutos, de valamit valamiért, egyáltalán nem olyan jó nedvszívó, mint az eredeti változat, így én inkább a régit veszem, tényleg nem szellőzik, de mindent magába szív.
2016. jún. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem éreztem nagy különbséget.

Csak azért használok Alwayst, mert ez az egyetlen betét ami tényleg magába szív mindent, a többi márkával eléggé megszívtam. Egy rossz tulajdonsága van, az pedig a neylonos fedőrétege.

De próbáld ki a sensitive-t, veszteni nem vesztesz semmit, úgyis elhasználod.

2016. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem az alwayst mert nejlonos, és csörög, mint egy zacskó :D

A libresset próbáld ki, jó pamutos.

2016. jún. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ezt használom. Nem olyan nájlonos és jó nedszívóképességű.
2016. jún. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kiprobaltam és megvoltak velle elegedve,de a libresse -t jobban szeretem mert az kenyelmeseb nekkem .
2016. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Neked is magadnak kell venned? Az én anyám csak olcsó tescosat hajlandó venni és abból is keveset, félévente egyszer.
2016. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen magamnak veszem.Kényes dolog sokszor de muszáj.
2016. júl. 10. 14:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem annyira jó nedvszívó azt jelenti, hogy a betét felszínén tovább marad a vér, mielőtt beszívódik? Mert akkor maradok inkább sima Alwaysnál.
2016. júl. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta kipróbáltam és nem győzött meg. Nehezebben is szívja be a vért,és nem bír ki annyit mint a normál Always. Kényelmesnek kényelmes mert nem olyan nejlonos de a biztonságot nem adom a kényelemért.
2016. júl. 21. 22:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!