Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kéne szőrtelenítenem?

Hogyan kéne szőrtelenítenem?

Figyelt kérdés
Szőrtelenítés előtt körülbelül 10 perccel be szoktam magam kenni testápolóval, majd ha elkészültem lezuhanyzok, majd ezután is testápoló. Mindig tiszta pengével és tiszta környezetben borotválkozok, azonban a hajlatban így is mindig szőrtüsző gyulladásom lesz, és nem tudom mit kéne tennem hogy ne legyen. Mással is volt/van ilyen esetleg? Tudtok tanácsot adni?

2016. júl. 1. 00:45
 1/3 anonim válasza:
que? Használj Agent Orange-ot !
2016. júl. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha begyullad a szőrtüsződ akkor érdemes lenne inkább gyantára váltanod (én ugyan ezért váltottam rá anno) most már teljesen probléma mentes a bőröm, persze bőr radírozni itt is kell. N/25
2016. júl. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előtte minek kened be magad testápolóval? Borotválkozás közben nem zuhanyzol?

Szerintem borotválkozás előtt puhítsd egy kicsit a bőröd, "áztasd be", ehhez egy kád víz a legjobb a zuhanyzó alatti bevizezés nem elég. Használj rendes borotvahabot. És az utána való testápolózást felejtsd el! Mikrosérüléseket okozol magadnak a borotvával, gondolom egy sebedbe se kennél testápolót. Max valami bőrnyugtató aloe vera vagy ilyesmi. De szerintem a legjobb egy ideig nyugton hagyni, a bőröd megoldja magától.

2016. júl. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!