Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mar a huvelykup, ez normalis?

Mar a huvelykup, ez normalis?

Figyelt kérdés
Amikor tegnap este felraktam semmot nem ereztem de ma reggel ahogy elkezdett tisztulni ki belolem mar,csip es ugy viszket tole ,hogy mar lassan veresre vakarom. Eddig egy nap ketszer viszketett kb es ennyi. Ehhez kepest ami a kuptol lett semmi bajom nem volt. Ez normalis? Hogy csiphet kivul ennyire meg marhat ha mar csak urul???

2016. júl. 1. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínű allergiás vagy valamelyik összetevőjére, nem normális, ha ennyire mar.
2016. júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha az lennek akkor amikor felraktam miert nem mart??
2016. júl. 1. 12:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Mire írták fel? Nekem akkor mart nagyon, mikor gombára kaptam, de csak az első 3 a 8 db-ból
2016. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gomba.. Es nem felirtak hanrm a teszt kiirta h candida gombam van es vettem egy egy dbos gynoxin-t azt hiszem ez a neve... Augusztusra van idopontom nogyogyaszhoz , elobb nem tudtak idopontot adni dehat ha holnapra sem javul csak meg rontott a helyzeten a kapszula akkor muszaj lesz fogadniuk..mrrt igy megorulok
2016. júl. 1. 13:07
 5/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Remélem megoldódott már a gondod.

De egyébként az allergia fokától függően nem biztos, hogy rögtön jelentkeznek a tünetek. Én pl sétálhatok egy virágzó mezőn egy fél óráig semmi bajom de utána olyan brutálisan egybe van "taknyomnyálam", hogy alig élek.

2016. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat nem :/ azota is erzem h vmi nem oke lent es mar unom nagyon..ugyh holnap megprobalom magam befurni a dokihoz hatha erdekli oket h surgos:(
2016. júl. 4. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!