Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen fura a mellbimbóud...

Miért ilyen fura a mellbimbóudvarom?

Figyelt kérdés
Kamaszkorom körül kezdett megváltozni, és még most 18 évesen is ilyen, nem tudom, hogy mit csináljak. :( Ha hideg van vagy fázom akkor nagyon szép feszes, van formája meg kicsik az bimbóudvarok. A melegben meg így szétfolyik, kitágul nagyon nagy és alig látszik a mellbimbóm, így beleolvad, és a mellem is csak lóg és löttyedt és semmilyen formája sincs. :(( és még striás is nem tudom miért :( ha meg lenne pénzem valami műtétre, akkor meg rögtön megszólnának, hogy műnő vagyok meg nem természetes. :(

2016. júl. 3. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. :D Hidegben kicsi és kemény, melegben duzzadt és nagy.
2016. júl. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azé'
2016. júl. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de másoknak meg kicsi alapból is. nem értem :(
2016. júl. 4. 00:04
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
ja ez az a fiú vagyok de felteszek egy ilyen kérdést kategória...na megint...
2016. júl. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
?? lány vagyok :D
2016. júl. 4. 01:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekemis ez van.:/

22eves leszek. Nemsokara szulok. Es utana megyek megcsinaltatni.:) felvarratni es nagyon picit nagyobbittatni. Mar voltam konzultacion es lattam a varhato eredmenyt. A bimbon is segit majd. Ha sokat melozol es felreteszel teis megtudod csinaltatni. 900.000FT mindennel egyutt. Felvarrast kiveve. Csak en az anyukak szepsegcsomagat valasztottam.:)

2016. júl. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én nem kakrok nagyobbat, inkább kisebbet szeretnék :(
2016. júl. 4. 17:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Jézusom :O Ezért plasztikáztatni? Te jó Isten... ez amúgy meg teljesen normális,nem tudom mit aggódsz ezen xd ébredésnél is vannak ilyenek..reggel kemény meg feszes ahogy írtad,este meg nem..ez reggel-este is így működik,nemcsak ha hideg-meleg van...milyen fake kérdés ez? XD
2016. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen.. mivel az egyik mellemen csak bimbo van kifejlodve!
2016. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!