Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez hüvelyi fertőzés lehet? 16 l

Ez hüvelyi fertőzés lehet? 16 l

Figyelt kérdés
Tegnap vettem észre,hogy mintha viszketne ott lent.Nincs égő vagy maró (?) érzés és nem is érzem mindig.De pl miután pisiltem a papírral jó érzés megvakarni(?😂😂?).Vagy lehet hogy megértettem önkielégítés közben? Mert múltkor éreztem,hogy egy kicsit fajt közben.Menjek el nőgyógyászhoz? Vagy várjak még és ha nem múlik el akkor? Előre is köszönöm!

2016. júl. 6. 14:33
 1/4 csontianyja válasza:
100%

Lehet gomba, gyulladás és sok más.

Szokott nekem is ilyen lenni de elmúlik. Esetleg próbáld ki a neogranormon pirosat.

Ha sokáig viszketni fog akkor nőgyógyász!

Ne fürödj hanem tusolj! Az intim területre ne használj tusfürdőt hanem intim lemosót. DE ne csak most hanem mindig.

De általában ezek kisebb fertőzésekre utalnak.

2016. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A papirral jo erzes megvakarni, innentol viszketesnek szamit valamelyest. Biztos h nem okes. Huvelygomba lenne a tippem..
2016. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor irány a nodoki!😞
2016. júl. 6. 22:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt pár éve. 😊 Nem mentem azért én mondjuk nőgyógyászhoz,hanem a gyógyszertárba vettünk Canesten-t. Elmúlt :)
2016. júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!