Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Clostilbegyt segíthet, ha bal...

Clostilbegyt segíthet, ha bal oldali petevezető zárt (itt van érés), a jobb oldali (átjárható) pedig nem termel tüszőt?

Figyelt kérdés
Az orvosom szinte félve írta fel, azt mondta ezt próbáljuk ki, de nem szeretne megterhelni. Okozhat valami gubancot? Egyáltalán segíthet rajtam?

2016. júl. 7. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Segíthet a jobb oldaliban termelni viszont túl is stimulálhat.
2016. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit jelent az, h ? Erre nagy esély van? Ciklus 3. napjától 5 napig kell szednem.
2016. júl. 8. 01:34
 3/8 A kérdező kommentje:
*Mit jelenent az, hogy túlstimulálhat?
2016. júl. 8. 01:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Túl sok tüszőt növeszt vagy nem reped meg a tüsző és ciszta lesz belőle.Van akit túlstimulál van akit nem.

Emiatt szokták ultrahanggal figyelni a ciklust.

2016. júl. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Így már értem. Köszönöm. Megyek vissza 8-12. napon, majd kiderül, mikorra tudnak időpontot adni.
2016. júl. 8. 18:28
 6/8 A kérdező kommentje:
Megvolt 5 napig a 2x1 closti. Tegnap kiderült, hogy az egyik oldalon (ahol lezárt a petevezető) van egy 23mm, és 3db 15mm-es tüsző. Viszont azon az oldalon ahol jó a petevezető , ott nincs egy db sem! :( a dokim is csak széttárta a karját, hogy nem tud mit csinálni velem. :'( kérdeztem h próbáljunk e újjabb closti-t, de azt mondta ki van zárva. Miért nincs a jobb oldalon peteérésem? (Ez plátói kérdés , a dokim sem tudja) tényleg nincs semmi amivel be lehetne ott indítani a pé-t? Már nagyon magam alatt vagyok...
2016. aug. 12. 11:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(

De én úgy tudom h egyik ciklusban egyik másikban másik érlel tüszőt.

de nem vagyok orvos!

Esetleg lombik?

2016. aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megvan minden hónapban a bal oldaliban az érés. Én is ezt olvastam, de 4 hónapra visszamenőleg átlapoztam a leleteimet, éd mindeg csak ott volt, ráaadásul (hogy jobban fájjon a szívem) szép nagyok. Inszem lesz ebből a doki szerint.
2016. aug. 12. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!