Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pimafucort helyett mit?

Pimafucort helyett mit?

Figyelt kérdés
A huvelygombam múlóban van, folyas nincs. Viszont kívülről meg picit viszket. Az orvosom 3 hetig nem lesz, a hazi orvossal iratnek valamit. A gyógyszert hétfőn hagytam abba. Az meddig hat még?

2016. júl. 7. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínű nem múlt el ha még van tüneted. El kellett volna. Volt tenyésztés? Mert lehet kevert vagy fertőzés és akkor hatástalan (csak enyhít) a gomba elleni kezelés.
2016. júl. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha gomba, akkor jó rá a Canesten, az vény nélküli.
2016. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kozi. Regen volt tenyésztés. Par hónapja, azota felulfertozodhettem. Canesten nem segített.
2016. júl. 7. 20:26
 4/7 A kérdező kommentje:
A Pimafucort bakteriumra is jo, azt mondta az orvos.
2016. júl. 7. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen a Pimafucort nekem is bevált, és nem találtam semmit, ami helyettesítette volna, de akkor nem gombám volt, hanem trichomonas-om. Írasd fel a Pimafucort-ot. De azért furcsa, hogy ha diagnosztizáltak és gombád van, akkor a Canestennek segítenie kellene, az egy széles spektrumú gombaellenes kenőcs.
2016. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! A Pimafucortban valóban van gombaellenes és baktériumellenes szer is, mellé még gyulladáscsökkentő, szerintem az a legjobb, amit kaphatsz. Mellé a Pimafucin kúpot szokták adni, de az sajnos most tudtommal hiánycikk. A Canesten, Pevaryl nem túl hatásos cuccok. Én a Gyntima forte kúpot tudom javasolni, ez vény nélküli, teafaolaj van benne, ami hat a bacikra, gombára, és tejsav, ami a normál flóraalkotó baktériumok szaporodását szelektíven serkenti. Nekem most volt gombám, Pimafucint nem lehet kapni, és a Gyntima segített. Ja, és ha evidens, akkor bocsi, de muszáj felhívnom a figyelmedet, hogy NE EDD MEG A HÜVELYKÚPOT, mert a teafaolaj szájon át mérgező. Tényleg nem degradálni akarlak, de rendszeresen eszik meg emberek a kúpokat... És szerintem 5 napnál tovább hüvelyben se használd, inkább 3 legyen.
2016. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Kipróbálom, mert a Pimafucort nem hat másfél hete.
2016. júl. 8. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!