Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten kombi uno mikor fog...

Canesten kombi uno mikor fog feloldodni?

Figyelt kérdés

Ma vettem, hüvelygombára, most raktam fel, de nagyon fáj, mikor fog feloldodni? Az baj, ha érzem a végét? Ez komoly kerdes elegge faj! Soha nem volt még ilyen betegsegem. Mikor mehetek wc-re?

23L



2016. júl. 7. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Wc-re ha jó lyukba raktad fel bármikor. Tampont szoktál felhelyezni? Hát a kúpot is olyan mélyre kell, hogy már ne érezd.
2016. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Este kell feltenni közvetlenül lefekvés előtt, mert hosszú idő viszonylag mire feloldódik és ha pár órán belül wc-re mész kifolyik mint vérzéskor a vér.

Magasra kell feltenni, amennyire bírod mint a tampont.

Egyébként reggel ki fog folyni a vivőanyag, erre készülj.

Viszont ha nem mentél dokihoz hogy tuti gomba-e (nem kevert vagy bakteriális, aminek a tünetei nagyon hasonlóak de rezisztens gomba is lehet) akkor lehet nem is fog segíteni.

2016. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem faj ez a gyogyszer, ez normális? A veget erzem, de menni sem birok annyira faj, eg, csip.
2016. júl. 7. 21:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet allergiás reakció. Próbáld meg kivenni.
2016. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!