Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lovastaborba hogy vigyem ki a...

Lovastaborba hogy vigyem ki a messze lévő kukához a betetet vagy tampont?

Figyelt kérdés

Jövő heten megyek lovastaborba, es pont meg fog jönni:( a wc csak egy bódéba van és ha jol emlékszem nincsen kuka. Előrébb van egy nagy kuka, oda kell vinnem. Az oké hogy becsavarom az új betet csomagolasaba meg wc papirba de hogyan vigyem ki?

14 eves vagyok

Még 3 ennyi időd lany lesz, meg egy csomó kislany.

S



2016. júl. 9. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem!

Be vagytok zárva, vagy nincs lábad? Egyszerűen nem értem mi a kérdés? Tilos odamenni a kukához? A többi szemetet hogy viszed ki?

2016. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

gondolom a kerdes az, hogy ne lassak, hogy mit viszel ki :)

csavard wc papirba, tedd bele a nadragod zsebebe, vagy kistaskaba, vagy fogd a markodban elrejtve, es ugy vidd oda. egyebkent tudom hogy ennyi idosen azt hszed, h mindenkinek leesik , h mi van a kezedben, de hidd el h senki nem figyeli / nem gondolkodik ezen.

2016. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, mikor ennyi idősek voltunk, akkor ketten együtt mentünk be a mosdóra, ha valamelyikünknek betétet kellett cserélni (természetesen csak az előtérig :D), és amíg a betétet cseréltük, a másik hangosan és erőltetetten köhögött, vagy bármilyen módon zajt csapott, mert így biztos senki nem hallja meg a betétcserét. Annyira vicces így 16 év távlatából. :D

1. Senki sem törődött volna vele, 2. Ez így nyilván kétszer annyira feltűnő volt. :D


A lényeg, hogy megértelek, mert tudom, hogy ilyenkor minden cikinek tűnik. De hidd el nekem, ha zsebkendőbe csomagolod WC papír helyett, elrejted a markodban, és nem sprintelve közelítesz a kukához, hanem normálisan, akkor az ég világon senki sem fog felfigyelni rád. :)

2016. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Jól gyűrd össze a csomagolásába vagy a zsepibe,szó szerint "gyurkázd meg" XD amennyire csak tudod..utána tedd bele a zsebedbe,várj 5 percet,és valamilyen másik szeméttel vidd ki..vagy fújj orrot,és akk nem tűnik fel,h két zsepit dobsz ki..vagyis az se h kettőt..na mind1 szerintem csináld így,én így szoktam még itthon is XD túl sok fiúval élek együtt :D (Értsd: Apa,két bátty,meg egy öccs) XD
2016. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!